Má se Spotify začít strachovat? YouTube Music a YouTube Premium konečně v Česku

35
Má se Spotify začít strachovat? YouTube Music a YouTube Premium konečně v Česku
  • Verzi YouTube Music podporovanou reklamami si mohou hudební fanoušci užívat zcela bezplatně
  • S YouTube Music Premium za 149 Kč měsíčně získají možnost poslouchat hudbu bez přerušování reklamami, mimo otevřenou aplikaci i offline
  • Služba YouTube Premium rozšiřuje benefity YouTube Music Premium na celý obsah YouTube

YouTube spouští novou hudební službu s názvem YouTube Music. Hudbu z YouTube tak bude nově možné poslouchat a sledovat bez přerušování reklamami, na pozadí a v neposlední řadě stahovat do offline režimu. Výhodou aplikace YouTube Music je nepřeberný katalog – posluchači tu najdou kromě videí a oficiálních alb i remixy, unikátní živá vystoupení, covery a tisíce playlistů pro každý žánr i náladu. Nová služba díky sofistikovaným algoritmům doporučuje uživateli hudbu nejen podle žánru, ale i podle toho, čemu se zrovna věnuje, kde se nachází a co se právě děje ve světě. Navíc umožní kdykoli v průběhu skladby přepínat mezi audiem a videem.

Nepřeberný hudební katalog s umělou inteligencí z rodiny Google

Nová hudební streamovací služba YouTube Music přináší hudebním fanouškům mobilní i desktopovou aplikaci určenou speciálně k poslechu hudby. Staví na hudebním katalogu takového rozsahu, který lze jen stěží najít jinde.

Kromě doporučení přizpůsobených tomu, jakou hudbu uživatel obvykle poslouchá, kde se nachází nebo čemu se právě věnuje, přináší YouTube Music také pokročilé vyhledávání na bázi strojového učení. Díky němu je možné dopátrat se požadované skladby, i když uživatel zapomněl název a autora skladby, nebo se dokonce přeslechl. Dědictví video platformy YouTube se projevuje ve velkém množství video klipů, u kterých je možné kdykoli v průběhu skladby jednoduše přepnout na audio verzi.

Nová aplikace určená speciálně k poslechu

YouTube Music verzi podporovanou reklamami si mohou hudební fanoušci užívat zcela bezplatně. S verzí YouTube Music Premium za 149 Kč za měsíc pak získají možnost poslouchat hudbu bez přerušování reklamami, mimo otevřenou aplikaci (na pozadí) a možnost stahovat videa do offline režimu pro případ špatného připojení. Až se šesti rodinnými příslušníky pak lze službu sdílet za 229 Kč měsíčně v rámci programu YouTube Music Family Plan.

YouTube Premium s přístupem k obsahu YouTube Originals

Od 14. května je v Česku spuštěna i služba YouTube Premium, která benefity YouTube Music Premium rozšiřuje na celý obsah YouTube. Uživatelům tak umožní poslouchat na pozadí, stahovat videa a sledovat bez reklam celý obsah platformy YouTube, nejen hudbu. Zpřístupní také pořady a filmy z dílny YouTube Originals.

Ceník YouTube

Služba YouTube Premium měsíčně stojí 179 Kč a až se šesti rodinnými příslušníky ji lze sdílet za 269 Kč na měsíc v rámci programu YouTube Premium Family Plan. Na závěr je důležité zmínit, že aplikace je dostupná jak pro Android, tak pro iOS.

Stáhnout YouTube Music

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Diskuze ke článku
Setere
Stačí YouTube Vanced. Je to zdarma s odkazem na xda :) než tyhle blbosti
Wolf
Neviete ako je to na SVK? Bude to prístupné aj nám?
Blue Sun
Mám svoji sbírku poctivě stažených MP3, tyhle pikačoviny pro zbohatlická děcka mně nechávají v klidu.
Carda
Tyhle války steamovacích služeb jdou mimo mě zlaté MP3 žádný placení, žádná aplikace navíc, žádné reklamy a tak bych mohl pokračovat když už jsou ty obrovské paměti v mobilech tak pár MP3 se v tom stratí.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze