Huawei dnes ve 14:00 hodin představí řadu P40. Vše můžete sledovat on-line

Huawei dnes ve 14:00 hodin představí řadu P40. Vše můžete sledovat on-line
Fotografie: Twitter.com, Ishan Agarwal @ishanagarwal24
  • Ve čtvrtek odpoledne dojde k představení špičkových modelů Huawei P40
  • Kromě nich výrobce ukáže také další chytré hodinky
  • Přenos můžete sledovat on-line skrze YouTube

Klíčový den pro Huawei nadejde již 26. března 2020. Právě na tento termín si čínský výrobce naplánoval velkou tiskovou konferenci, na které představí své nejdůležitější novinky. Dle spekulací půjde zřejmě hned o tři telefony spadající do řady P40. Jmenovitě má jít o Huawei P40, Huawei P40 Pro a Huawei P40 Premium (případně Plus). Mají lákat na velké a zakřivené displeje, nespočet fotoaparátů a výkonné procesory s podporou 5G. Kompletní doposud známé informace najdete v našem souhrnném článku.

Sluší se vzpomenout, že řada P40 již vlastně existuje – výrobce s předstihem uvedl a stihl začít prodávat dvojici cenově dostupnějších modelů P40 Lite a P40 Lite E. První jmenovaný jsme pro vás dokonce již otestovali.

Aby novinek nebylo málo, Huawei z rukávu vytáhne ještě chytré hodinky. Půjde o Watch GT2e, jejichž hlavní inovace bude zřejmě spočívat v odlišném vzhledu.

Z důvodu celosvětové pandemie koronaviru se samozřejmě tiskové konference nemohou účastnit novináři ani další hosté. Huawei proto bude tiskovku přenášet on-line, přičemž přímý přenos naleznete přímo v tomto článku. Vše startuje ve čtvrtek 26. března od 14:00 hodin středoevropského času.