Má Honor View 20 vůbec nějakou slabinu? Podívejte se na výsledky z AnTuTu

Má Honor View 20 vůbec nějakou slabinu? Podívejte se na výsledky z AnTuTu
  • Honor chystá další špičkový telefon, tentokrát s procesorem Kirin 980
  • Velký displej bude mít malou díru pro čelní kamerku
  • Fotoaparát bude využívat CMOS snímač od Sony

Aktualizováno 13. 12. 2018

O skvělé kameře chystaného Honoru View 20 jsme již slyšeli hodně. Tentokrát však na veřejnost unikají snímky z benchmarku AnTuTu, který se podíval na zoubek výkonu. Výsledek potvrzuje přítomnost procesoru Kirin 980, který doprovodí 8 GB RAM a 128GB úložiště. Hned při uvedení do prodeje bude smartphone běžet na Androidu 9 Pie. Cena nového Honoru s „dírou v displeji“ by měla činit 385 eur, tedy přibližně 12 tisíc korun i s daní.

Honor View 20 AnTuTu

Aktualizováno 11. 12. 2018

Před pár dny oznámený Honor View 20 si světovou premiéru odbude již 22. ledna v Paříži. Kromě supervýkonného procesoru Kirin 980, který najdeme i v Huawei Mate 20 Pro nebo Honoru Magic 2, se může pochlubit také CMOS snímačem od Sony s označením IMX586, jenž kryje takzvaný Bayerův filtr s maticí 4 × 4. Pixely mají velikost 0,8 µ – ta je díky vysokému rozlišení menší, než je běžné. Ale co to přesně znamená pro uživatele?

Senzor si má hravě poradit hned s několika druhy scén včetně těch s extrémně nízkou hladinou jasu. V takových případech jsou zpracovány čtyři pixely do jednoho, díky čemuž se sníží hladina šumu a zároveň se zmenší rozlišení na 12 megapixelů. Milovníky videa zase potěší možnost natáčení až v 90 FPS ve 4K. Jak nesporné kvality senzoru od Sony Honor ve svém novém smartphonu využije se dozvíme již za měsíc. Mezitím se můžete podívat na první testovací snímky.

Původní informace z 5. 12. 2018

Tiše se k nám přikrádá dost možná nový trend. Který máme na mysli? „Díru v displeji“, která se již v prosinci objeví ve smartphonech Samsung a Huawei. Krátce po Novém roce se k nim přidá také telefon od Honoru. Zástupci společnosti již rozeslali pozvánku na tiskovou konferenci, na které se nachází obrys samotného zařízení. Mnoho neprozrazuje. Spatřit však můžeme velký displej, pravděpodobně s malými rámečky, ve kterém se bude nacházet v levém horní rohu drobný otvor. Co v něm bude? Samozřejmě čelní kamerka.

Honor View 20

Spekuluje se, že budoucí model by mohl nést označení Honor View 20. Novinka bude mířit do těch nejvyšších pater, což naznačuje nasazení velmi výkonného procesoru Kirin 980. Jak jste mohli vidět na pozvánce výše, k představení dojde 22. ledna 2019 v Paříži, tedy v období mezi veletrhy CES a MWC.

Diskuze ke článku
Petr Válek
Petr Válek
???????? to bude zase FAKE !!
URBNFUHRER
Malou díru v Honoru mám, tak tady lesem vrávorám, Ty jsi sama já jsem sám... Bez Nokie 3310 umírám....
Tonda
Zalezi jestli optika takove rozliseni prenese. Vzhledem k tomu, ze 40Mpix umi az velke objektivy za 50 000, tak pochybuji ze to zvladne mala levna cocka. Bude jen vetsi velikost souboru.
Jab
Kterou zrcadlovkou to zase fotili?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze