Hodinky Garmin Vivomove: sledují každý váš krok

1

Garmin představil nové Vivomove, které spadají do kategorie elegantních chytrých hodinek s klasickým ciferníkem, přesto ale nabízí chytré funkce, jako je krokoměr či monitor spánkové aktivity. Se třemi variantami Sport, Classic a Premium a také s aplikací Garmin Connect Mobile tak můžete sledovat základní sportovní funkce. Potěší i zvýšená odolnost.

Ne každý potřebuje hodinky s displejem, které umožňují kontrolu notifikací, měření tepu nebo stahování dalších aplikací, ale naopak ocení klasický vzhled, bytelnou konstrukci a sledování jen naprosto základních sportovních aktivit nebo spánku. Právě pro ně přišel Garmin s modelem Vivomove.

Garmin Vivomove

TIP: Recenze Pebble Time Round – Konec hranatosti

Garmin Vivomove odpovídají svými rozměry větším hodinkám a jejich průměr je 42 mm, velikost koženého řemínku činí 20 mm a je pohodlně vyměnitelný. Na výběr je rovnou ze třech variant hodinek Sport, Classic a Premium, které jsou vyrobené z ušlechtilé oceli a rozdíl je také v hmotnosti. Základní varianta Sport váží 51 gramů, luxusnější Classic pak 48 gramů a varianta Premium 67 gramů.

TIP: Recenze Huawei Watch – Konečně chytré a elegantní zároveň

Jak již bylo řečeno, nejedná se o chytré hodinky jako takové, ale pouze o klasické hodinky, které jsou obdařené Bluetooth 4.0 pro spojení s telefonem a dokáží díky akcelerometru sledovat fitness aktivity bez potřeby foot podu. Počítání kroků a ušlé vzdálenosti je pak samozřejmostí. Mimo toho vás budou sledovat i při spánku a všechny aktivity se budou zaznamenávat v aplikaci Garmin Connect Mobile, kde nebudou chybět analýzy nebo online komunita, kde můžete své výsledky porovnat. Jistě vás neurazí ani odolnost 5ATM.

Cena hodinek Sport je 150 dolarů tedy okolo 3 500 Kč, variantu Classic seženete za 4 500 Kč a nejluxusnější Premium za 7 000 Kč. Všechny ceny jsou bez DPH. Dostupnost na našem trhu je neznámá.

Technické parametry Garmin Vivomove Premium

Kompletní specifikace
Konstrukce42 × ? × 12 mm, 67 g, odolnost: ano
Pásekkožený, vyměnitelný: ano (20 mm), zapínání: přezka
Displejbez displeje, ?" (? × ? px), tvar: kruhový
Systém?, kompatibilní s: Android, iOS
Datové funkceBluetooth: 4.0, Wi-Fi: ne, mobilní sítě: ne, NFC: ne
Chipset
Paměťvnitřní paměť: ?, paměťové karty: ?
Akumulátor? mAh, nabíjení: ?
Dostupnostkvěten 2016, 5 990 Kč

Stáhnout Garmin Connect Mobile

Google Play App Store

Zdroje: phonearena.com, buy.garmin.com

Související články
Diskuze ke článku
Luboš
Chtěl jsem se zeptat proč pod článkem není odkaz na aplikaci ve Windows Store. Navíc jsem na tuto aplikaci ve Windows přešel z Androidu a je zde spolehlivější.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze