Google představil nový Nexus 7 i Android 4.3: sledujeme on-line

Google dnes na tiskové konferenci v americkém San Franciscu představí své žhavé novinky. Těšit se skoro jistě můžeme na zbrusu nový Google Nexus 7, který na sedmi palcích ohromí FullHD rozlišením a dalšími vylepšeními oproti předchozí generaci. Dočkat bychom se měli také nového Androidu 4.3 a vyloučeny nejsou ani další zajímavé novinky.

Mnoho lidí už netrpělivě očekává novou verzi Androidu 4.3, protože v poslední době Google výrazně zpomalil tempo aktualizací nejpopulárnějšího mobilního operačního systému na světě. Stejně tak se netrpělivě očekává druhá generace tabletu Nexus 7, který by měl přijít s výbornou výbavou a opět dostupnou cenovkou. V posledních dnech už o novém tabletu uniklo prakticky vše a víme, jak bude vypadat i jakou bude mít výbavu. Podívejte se na náš souhrnný článek, kde se o novém Nexusu 7 dozvíte vše podstatné.

Google by dnes měl představit také novou verzi Androidu 4.3 a možná se dočkáme také dalších novinek.

Nový Google Nexus 7 s FullHD displejem - oficiální fotografie

Sledujte dnes od 18:00 středoevropského času tento článek s on-line přenosem, který pro vás chystáme jak formou videa, tak pomocí našeho tradičního textového přepisu.

Video přenos (anglicky)

Související články
Diskuze ke článku
Hm
Jakto že mi to ksakru nejde spustit ;D
prdel
Me to taky nejde spustit jakto
kotlik
Tvl ty hry se jim teda na tom Nexusu solidně sekaly :D

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze