FreeBox: demoliční závody a další skvělé hry zdarma

Čekání na nový web mobilenetu si můžete ukrátit také hraním her. FreeBox vám tradičně přináší čtveřici zajímavých titulů zdarma pro Android, iOS i Windows Phone. Tentokrát začneme u autobusového simulátoru, kde se pokusíme nikoho nezranit. Přesný opak nás čeká u další hry. Nakonec ještě uchráníme Citadelu a rozházíme pár kuliček.

FreeBox 178 – skvělé hry zdarma

Public Transport Simulator

Vždy mě fascinuje, jaké hry lidé dovedou hrát. Farming simulátoru jsem nikdy nerozuměl a jen zřídka se bavil u oceňované (české) série Euro Truck Simulator. A víte co? Ono mi to vlastně ani moc nejde. Třeba v tomto autobusovém simulátoru se mi pravidelně dařilo přejíždět lidi čekající na zastávce (když oni vůbec neutíkali!) a bourat tak, že se mi uvnitř všichni hroutili. Jednoduše řečeno, jestli tyhle hry máte rádi, poslužte si… já se posunu dál.

Public Transport Simulator

Stáhnout Public Transport Simulator

Google Play (zdarma) App Store (zdarma) Microsoft Store (zdarma)

Crash of Cars

Konečně hra podle mého gusta. Tady autoři jasně pochopili, že na bourání není vůbec nic špatného. Právě naopak! Vůbec nejlepší je, že se můžete připojit do online multiplayeru a ve čtyřech různých arénách se postavit dalším hráčům. Vaším cílem je přežít co nejdéle a nasbírat přitom co nejvíc hvězd. Pomohou vám v tom třeba zbraně nebo pasti.

Crash of Cars

Stáhnout Crash of Cars

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

YAMGUN

Na otázky není čas. Citadela je pod útokem a vy musíte všechny nepřátele odrazit. Jaká citadela? Co jsem to říkal s těmi otázkami? Vše, co potřebujete vědět je, že zleva přilétají robotičtí nepřátelé, které musíte likvidovat. Zbylý šrot po nich sbíráte, z čehož nemáte nic menšího než peníze, za které si vylepšujete svou zbraň. Je to rychlé a jednoduché, takže… proč ne?

YAMGUN

Stáhnout YAMGUN

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Ballz

Této hře od Ketchapp jsem se nějakou dobu vyhýbal. Z jednoduchého důvodu, na obrázcích moc dobře nevypadá. Na první dojem ale nedejte. Hratelnost sice nic nového nepřináší, ale bude vás pořádně bavit. Základem je sbírání bodů, kterými zvyšujete počet kuliček pro střelbu. A dál už to znáte, snažíte se přežít, sbíráte body a kupujete nové vzhledy.

Ballz

Stáhnout Ballz

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze