Díky aplikaci Scanner Pro se váš skener stane zbytečností

Apple aplikace týdne
7
Díky aplikaci Scanner Pro se váš skener stane zbytečností
  • Scanner Pro umožňuje skenovat dokumenty ve vysoké kvalitě
  • Aplikace dokáže sama odstranit stíny a zaostřit text
  • V App Storu je k dostání za 99 Kč

Díky aplikacím, které nabízí skenování dokumentů, se stal klasický skener nadbytečný. V App Storu jistě najdeme spoustu aplikací, které dokážou proměnit váš nafocený dokument do PDF či jiných formátů.

Scanner Pro – Apple aplikace týdne

Pokud potřebujete rychle naskenovat smlouvy, fotografie, letenky či další dokumenty, snad žádná aplikace není v tomto oboru tak dokonalá, jako právě Scanner Pro. Aplikace je velmi jednoduchá na ovládání a uživatelské rozhraní je velice přehledné. Dokáže automaticky rozeznat okraje dokumentu a uložit přímo samostatný dokument bez jeho okolí a zároveň umí odstranit stíny a zaostřit text tak, aby byl co nejčitelnější.

Scanner Pro a jeho uživatelské rozhraní

Dokument může obsahovat více stran a lze jej do jisté míry editovat, avšak aplikace ve většině případů dokument upraví perfektně automaticky. I tak lze upravovat jas, otáčet dokumentem do všech stran či nastavit, zda jej chceme černobílý či barevný. V možnostech pokročilého nastavení nechybí ani sytost barev či nastavení stupně šedi.

Scanner Pro a jeho uživatelské rozhraní a možnosti sdílení

Vytvořený dokument lze následně sdílet přes mail či Dropbox nebo ho rovnou odeslat do chytré tiskárny. Aplikace je dostupná v App Storu za cenu 99 Kč. Pokud často skenujete a víte, že aplikaci využijete, investice necelé stokoruny se určitě vyplatí.

Stáhnout Scanner Pro

App Store

Diskuze ke článku
Erik Stoklasa
Erik Stoklasa
Na Androidu preferuji ScanBot, super aplikace i s OCR
Jméno
CamScanner
Blue Sun
Blue Sun
Umí OCR? Naskenovat do pdf je fajn, ale víc by se hodilo něco s převodem do textu.
ANO
To je reklama nebo bulvat? Podle nadpisu "Díky aplikaci Scanner Pro se váš skener stane zbytečností" nejspis oboji .....

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze