Čekání je u konce, chytré prsteny Oura brzy oficiálně vstoupí na český trh

CES 2025
Čekání je u konce, chytré prsteny Oura brzy oficiálně vstoupí na český trh
Fotografie: Oura
  • Prsteny Oura se řadí k jedněm z nejoblíbenějších vůbec
  • Zástupce společnosti nám na veletrhu CES 2025 potvrdil příchod do ČR
  • Kdy se tak stane?

Po vzoru chytrých náramků, hodinek či bezdrátových sluchátek jsou poslední „velkou věcí“ chytré prsteny. Jejich nabídka je přitom stále relativně omezená, avšak už nyní je zřejmé, že v budoucnu je budeme vídat mnohem častěji a ve výrazně větší rozmanitosti. Smysl má chytrý prsten například pro ty uživatele, kteří neradi nosí hodinky nebo náramek, případně s nimi nechtějí spát, ale zároveň by ocenili monitoring v průběhu spánku. Další výhodou chytrých prstenů je pak slušná, zpravidla týdenní výdrž na jedno nabití a svým způsobem i fakt, že na rozdíl od hodinek či náramků neodvádějí naši pozornost skrze další displej – spoléhají se totiž na propojení se smartphonem.

Pokud se o oblast chytrých prstenů alespoň trochu zajímáte, rozhodně vám neunikla nabídka společnosti Oura, jejíž prsteny se řadí k těm nejoblíbenějším vůbec. V rámci jiného veletrhu, aktuálně probíhajícího CES 2025 v Las Vegas, jsme se však dozvěděli poměrně zásadní informaci – oficiální příchod této značky na český trh.

Pokud jste po dočtení předešlého odstavce začali brouzdat českými e-shopy v naději, že si rovnou jeden prsten značky Oura objednáte, budete se ještě muset na pár týdnů obrnit trpělivostí. Podle našich informací přímo od zástupce společnosti se tak totiž stane až v průběhu letošního února či března. V každém případě se máme na co těšit – nejnovější Oura Ring 4 totiž například nabídne titanové, mezigeneračně výrazně tenčí tělo a širší nabídku velikostí. Oura Ring 4 je dostupný na evropském trhu za startovací cenu 399 eur (zhruba 10 tisíc korun) ve stříbrné a černé variantě. Verze ve zlaté barvě stojí 549 eur (necelých 14 tisíc korun). Na oficiální české ceny si tedy teprve počkáme, stejně jako na oficiální ceny předplatného, které je nutné k využití plného potenciálu prstenů.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze