Blíží se Xperia XZ3 od Sony? Máme první živé fotografie

Blíží se Xperia XZ3 od Sony? Máme první živé fotografie
29
  • Po půl roce Sony zřejmě opět představí další vlajkovou loď
  • Hlavní odlišností by měl být duální fotoaparát
  • Navýšit by se měla také operační paměť, a to až na 6 GB

Aktualizováno 13. 6. 2018

Po necelém týdnu máme k dispozici vůbec první obrázky, na kterých má být zachycena chystaná Xperia XZ3 od Sony. Fotografie nejsou příliš kvalitní, avšak i přesto je zřejmé, že se design příliš měnit nebude. Nový model tak jednoznačně potvrzuje především duální fotoaparát na zadní straně.

Sony Xperia XZ3

Původní informace ze 7. 6. 2018

Japonské Sony je známé svým vcelku častým představováním vlajkových lodí a zdá se, že se na tom nebude nic měnit ani v letošním roce. Aktuální Xperia XZ2 byla představena teprve zkraje roku a již nyní se spekuluje o nástupkyni Xperii XZ3. Ta by měla mít například shodný 5,7palcový Full HD+ displej. Nic se nebude měnit ani na použití procesoru Snapdragon 845. Naopak narůst má operační paměť ze 4 GB na 6 GB.

Sony Xperia XZ3

Změny nastanou na zadní straně, kde by se po vzoru Xperie XZ2 Premium měl objevit duální fotoaparát s 19 megapixely a světelností f/1.8 a sekundárním snímačem s 12 megapixely a světelností f/1.6. Vylepšení proběhne také u čelního fotoaparátu, který by měl mít 13 megapixelů. Nepatrně silnější má být též baterie s kapacitou 3 240 mAh. Otazníky se vznáší nad datem představení, nabízí se veletrh IFA 2018, který proběhne za necelé tři měsíce.

Diskuze ke článku
mhs
to uz je zoufalost...
Řezňýk
Jaja, čím víc foťáků, tím víc Abdibas. Ještě tam přidejte boční foťák pro vaginální selfie a bude to hit!
haha
pls napis jeste nejakou srandu :) komediante
Arny2
To nezní vůbec špatně

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze