Android aplikace týdne: Circle SideBar

3

Google Play nabízí celou řadu launcherů a aplikací, které nabízejí různé zkratky pro spouštění aplikací, od velmi komplexních a často až zbytečně komplikovaných až po ty nejjednodušší. My se dnes podíváme na aplikaci z té druhé várky. Circle Sidebar vám pomůže dostat se k častým funkcím a aplikacím ve vašem telefonu velmi rychle a odkudkoliv.

Circle Sidebar – Android aplikace týdne

Ve své podstatě jde o vcelku prostou, ale velmi funkční aplikaci. Nenabízí toho možná tolik jako její konkurence, ale na druhou stranu tu vše funguje naprosto perfektně. U podobných aplikací se často setkáte s různými záseky animací či špatnou detekcí klepnutí. Zde nic takového nehrozí a navíc má Circle SideBar vcelku nenápadný a pěkný design, takže snadno zapadne do libovolné androidí nadstavby a nepůsobí jako pěst na oko. A co tedy vlastně umí?

Circle SideBar

V samotné aplikaci toho krom různých nastavení moc nenajdete. Máte tu především možnost upravit si spouštěcí plochu, na kterou bude nutné vždy klepnout pro otevření kruhového panelu aplikací. Upravit lze šířku, výšku, pozici, nebo zda chcete boční panel vlevo či vpravo. Nezáleží tedy, zda jste levák či pravák. Následně si vyberete, jaké aplikace chcete mít v rychlém výběru, a pokud si zaplatíte necelých 60 Kč za Pro verzi, můžete si přidat i zkratky pro ovládání systému či si sami změnit pořadí aplikací v seznamu. Stejně tak si můžete upravit i velikost ikon, průhlednost pozadí, či zda chcete zobrazovat i jména aplikací.

Circle SideBar

To bychom však měli víceméně vše. Jak vidíte, není toho mnoho, ale to koneckonců ničemu nevadí. Důležité je, že vše funguje naprosto spolehlivě a plynule i s desítkami aplikací v seznamu na slabších telefonech. Právě plynulost je totiž většinou kamenem úrazu většiny těchto aplikací. Zde si o ní nemusíte dělat starosti a jako bonus dostanete i jednoduchý elegantní vzhled.

Stáhnout Circle SideBar

Google Play Google Play (zdarma)

Diskuze ke článku
Anonymni_jmeno
Dobry den, chtel by jsem se zeptat jaky launcher je pouzity ve videu. Dekuji.
Chuan Perverez
Takovýhle hovadiny akorát znepřehlední systém a všude to motá. Do mého telefonu nikdy nic podobného dávat už nebudu...

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze