Samsung Galaxy Note10 chce oslnit ultravýkonným 50W nabíjením a rychlým úložištěm

Samsung Galaxy Note10 chce oslnit ultravýkonným 50W nabíjením a rychlým úložištěm
40
  • Displej Galaxy Note10 by měl mít symetricky umístěný „průstřel“ uprostřed
  • Dočkat bychom se měli rovněž výrazně zakulacených rohů displeje

Aktualizováno 23. 5. 2019

Podle posledních zpráv, na které odkazuje magazín Forbes, by měla chystaná vlajková loď od Samsungu s označením Galaxy Note10 disponovat ultrarychlým úložištěm typu UFS 3.0, baterií s kapacitou 4 500 mAh a výkonným 50W nabíjením. Zejména poslední zmíněná novinka by byla velikým krokem vpřed ve srovnání se současným 15W nabíjením smartphonů Galaxy S10.

Aktualizováno 13. 5. 2019

MobielKopen dnes upozornil na očekávaný Samsung Galaxy Note10 ukrývající se pod kódovým označením SM-N976V, který prošel benchmarkem HTML5test, jenž je poměrně běžně využíván pro zjištění kompatibility různých webových prohlížečů se standardem HTML5. Výsledky naneštěstí neprozradí nic zajímavého o hardwaru samotného zařízení a jediným vodítkem se v tomto případě stalo downscalované rozlišení 412 × 869 pixelů, ze kterého lze vyčíst poměr stran. Ten bude u série Note poprvé v historii činit 19:9, obdobně jako je tomu u Galaxy S10 či Galaxy S10+.

Původní informace z 3. 5. 2019

Na zakulacené displeje má každý svůj názor a zatímco si je někteří (třeba i s ohledem na stále více populární ovládání gesty) nemohou vynachválit, jiní stále dávají přednost rovnému panelu bez zakulacení. Úplně prvním výrobcem smartphonů, který přišel se zakulacenými displeji, byl Samsung s modely Edge. Přestože se praktická využitelnost oblých rohů nakonec neukázala takovým přínosem, staly se zaoblené panely poměrně běžnými i u dalších telefonů, zejména pak u vlajkových lodí. U nejnovějších modelů Galaxy S10 a S10+ tomu není jinak, i když zde zaoblení není tak výrazné a jediný Galaxy S10e si zachoval rovný displej.


Jak bude vypadat připravovaný Samsung Galaxy Note10 zatím nevíme. Zdá se však, že se můžeme těšit (nebo obávat) na návrat výrazně zakřivených okrajů. Na informaci upozornil již ověřený „leakster“ Ice universe. Přestože v jeho tweetu Galaxy Note10 explicitně nezmiňuje, něco nám říká, že mluví právě o něm. Ze stejného zdroje pochází informace, že bude očekávaný Note disponovat symetricky umístěným „průstřelem“ uprostřed displeje, na což Ice nedávno odkazoval ve svém příspěvku s názvem „Da Vinci is symmetrical“, přičemž Da Vinci je právě kódové označení chystaného Note10.

Samsung Galaxy Note10 podle phonearena.com
Možná podoba chystaného Samsungu Galaxy Note10 podle serveru phonearena.com.
Diskuze ke článku
Petr Válek
Petr Válek
Ještě že jsem koupil note 9 ????????
pet
hlavne at pane boze konecne nema hnusny spodni ram a ma spodek stejny jako nahore!

verzi s prustrelem a bez hnusneho a nepraktickeho zakriveni bych uviotal nejvic
Blue Sun
Blue Sun
A Cardovi praskne čurák ve švu. :-D
Carda
Stejně to bude jen S10 s S-Penem a pokud má být větší zakřivení tak i větší nudle Humus ty telefony.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze