Vyhrajte Poco M4 5G v naší nové soutěži

Vyhrajte Poco M4 5G v naší nové soutěži
Fotografie: Poco
  • V naší nové soutěži můžete získat povedené Poco M4 5G
  • To zaujme podporou sítí 5. generace
  • Stačí zodpovědět na jednu soutěžní otázku

Další soutěž serveru mobilenet.cz je tu, tentokrát můžete získat povedené Poco M4 5G. Jako obvykle to nebude náročné, bude stačit, abyste zodpověděli jednu soutěžní otázku a pak se už jen těšili na losování, které proběhne v únoru.

O co se hraje?

Hlavním tahákem Poco M4 5G je samozřejmě, jak už název napovídá, podpora rychlých datových přenosů skrze 5G. 5G se pomalu ale jistě rozšiřuje i po České republice, tak si rychlých dat může užít stále více uživatelů. Kromě rychlých dat zaujme i povedeným designem, hlavním 50Mpx fotoaparátem, nebo třeba displejem s 90Hz obnovovací frekvencí. O výkon se stará čipset MediaTek Dimensity 700. Počítá se i zvýšená odolnost dle certifikace IP52, díky které se nemusíte obávat ani silnějšího deště.

Jak hrát a vyhrát?

Je to snadné, jako vždy. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a doplnit své kontaktní údaje. Soutěž trvá od 29. 1. 2023 20:00 hod. do 6. 2. 2023 23:59 hod. Poté soutěž ukončíme a vyhodnotíme.

Abyste nepřišli o žádnou novinku, doporučujeme sledovat náš Instagram. Nezapomeňte si pročíst také kompletní pravidla soutěží serveru mobilenet.cz, která naleznete zde.

Soutěžní formulářPokud se vám soutěžní formulář nezobrazuje, případně se zobrazuje chybně, využijte tento odkaz.

Ať vám už žádná novinka neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!

Související články