Viber umožní přesměrovat SMS zprávy a hovory do jeho aplikace a vyhnout se roamingu

Viber umožní přesměrovat SMS zprávy a hovory do jeho aplikace a vyhnout se roamingu
  • Nová služba umožňuje vybrat si telefonní číslo v jakékoliv zemi, kde se právě nacházíte, a automaticky tak přesměrovat hovory a zprávy do Viber účtu
  • Aplikace není zdarma – prvních 10 000 uživatelů získá službu za speciální cenu 1,99 USD měsíčně, další zaplatí měsíčně 4,99 USD
  • Mezi první země, kde je možné pořídit si takové lokální číslo, patří Velká Británie, Spojené státy americké a Kanada, další budou v blízké budoucnosti rychle přibývat

Komunikátor Viber oznamuje zahájení své zcela nové služby pro registrované uživatele – Viber Local Number (Viber lokální číslo). Tato nová služba umožňuje uživatelům používat lokální číslo, ať jsou kdekoliv. Kdokoliv, kdo nepoužívá Viber, jim tak může volat nebo posílat SMS na toto číslo bez jakýchkoliv roamingových poplatků.

Například lidé na cestách za byznysem tak mohou svým lokálním klientům poskytnout číslo, na kterém mohou být kontaktováni zdarma. Stejně tak funkci mohou využívat milovníci cestování při rezervování ubytování nebo jakýchkoliv jiných aktivit.


Služba Viber Local Number je dostupná po celém světě, mezi první státy, kde je možné pořídit si takové lokální číslo, patří Velká Británie, Spojené státy americké a Kanada, další destinace budou v blízké budoucnosti rychle přibývat. Viber Local Number umožňuje uživatelům přijímat hovory a SMS zprávy bez jakýchkoliv poplatků a omezení.

Prvních 10 000 uživatelů získá tuto službu za speciální cenu 1,99 USD měsíčně. Další uživatelé zaplatí měsíčně 4,99 USD a službu mohou každý měsíc vypovědět bez poplatků. A jak Viber Local Number získat? Stačí si v aplikaci otevřít záložku „Více“ a kliknout na „Místní Viber číslo“.

Nová služba Viber Local Number obohacuje naše uživatele a poskytuje jim další komunikační možnosti,“ řekl Djamel Agaoua, generální ředitel Viber. „Jsme rádi, že můžeme uživatelům nabídnout další možnost, jak se cítit v bližším kontaktu s těmi, se kterými komunikovat potřebují nebo chtějí. Ať jde o expaty, kteří potřebují lokální číslo nebo o obchodníky, kteří potřebují, aby jejich klienti měli pocit, že jsou jim vždy na blízku, tato nova služba jim dává možnost být lokální, ať již jsou kdekoliv.

Viber Local Number je dostupné pro iOS a Android verzi mobilní aplikace Viber.

Stáhnout Viber

Google Play (zdarma) App Store (zdarma) Microsoft Store

Související články
Diskuze ke článku
M;)
Welcome to the future. Skype to mal pred vyše 10 rokmi. :)
Mio
"Viber Local Number umožňuje uživatelům přijímat hovory a SMS zprávy bez jakýchkoliv poplatků a omezení."

"Další uživatelé zaplatí měsíčně 4,99 USD..."

Úplne bez akýchkoľvek poplatkov :D

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze