UA HealthBox: kompletní sestava pro sportovce včetně chytré váhy

UA HealthBox: kompletní sestava pro sportovce včetně chytré váhy
3

Pokud se chcete pustit do sportování trochu profesionálněji, pak si s obyčejným náramkem nevystačíte. Podle HTC a Under Armour potřebujete ještě hrudní pás a také chytrou váhu. Všechno dohromady pak pohlídá nejenom vaše sportovní výkony, ale i životní styl, abyste vždy dosahovali nejlepších výsledků, a to nejenom pomocí rad, ale i dobře míněné motivace.

Systém se skládá ze tří komponent: náramku UA Band, hrudního pásu UA Heart Rate a osobní váhy UA Scale. Všechny tři přístroje zkonstruované společností HTC a propojené technologií UA Record od amerického výrobce sportovního vybavení a doplňků Under Armour umožní sběr všech důležitých dat a jejich komplexní vyhodnocení.

UA Health Box UA Health Box UA Health Box
UA Health Box.

UA Band

UA Band je náramek zkonstruovaný tak, aby ho uživatel měl na ruce po celý den. Jeho tmavý povrch a vnitřní texturovaná, červená stélka odvede od těla vlhkost. Díky této konstrukci bude UA Band pohodlný za všech okolností a umožní sledovat celodenní aktivitu, cvičení i spánek, aniž by majitele obtěžoval. Možnost vytyčit si denní cíl a pokroky sledovat na diskrétním displeji, který obsah zobrazí jen tehdy, když je potřeba, usnadní dodržování plánů a přitom neobtěžuje. Naopak v průběhu intenzivního tréninku zůstává displej viditelný a díky spolupráci s hrudním pásem UA Heart Rate informuje pomocí indikační LED o tom, zda se sportovec pohybuje ve správné tepové zóně.

UA Band UA Band UA Band
Chytrý náramek už jsme všichni viděli...

UA Heart Rate

Sledování tepové frekvence je důležité pro efektivní trénink a umožňuje UA Heart Rate poskytnout ty nejpřesnější hodnoty spálených kalorií. Velmi důležitá je i možnost upravit tepové zóny podle vaší kondice tak, aby poskytoval přesná data začátečníkům i profesionálním sportovcům. Díky technologii micro snap je pás s odnímatelným senzorem natolik kompaktní, že byste jej neměli vůbec cítit.

UA Heart Rate UA Heart Rate UA Heart Rate
...hrudní pás také nikoho nepřekvapí...

UA Scale

Chytrá váha se střízlivým designem černé kruhové desky s texturovanou, červenou spodní stranou je vybavena Wi-Fi připojením a neviditelným displejem, který se objeví, jen když je třeba. UA Scale dokáže shromažďovat informace o hmotnosti i procentuálním podílu tělesného tuku a synchronizovat je do aplikace UA Record až pro 8 uživatelů. Těm tak umožňuje sledovat vývoj měřených veličin a následně přizpůsobit stravování i trénink tím nejvhodnějším způsobem a urychlit tak jejich pokroky.

UA Scale UA Scale UA Scale
...ale chytrá váha, to je teprve zajímavé!

Dobrý nápad

Spojit více nositelností respektive kousků elektroniky do jednoho celku je bezesporu zajímavý nápad. Běžecká a jiná sportovní fóra jsou plná diskusí o tom, jak který kus elektroniky spolupracuje s ostatními a jak to všechno vyřešit softwarově. Tady ovšem zaslaná tisková zpráva mlčí, a tak to bude největší otázka pro případný úspěch celého počinu.

Sada UA HealthBox bude dostupná nejdříve ve Spojených státech od 22. ledna a již dnes je možné ji předobjednat. Cena kompletní sady na tomto trhu je 400 dolarů, což by po přepočtu a připočítání daně činilo asi 12 tisíc korun. Do dalších regionů se UA HeathBox dostane v průběhu roku.

Diskuze ke článku
pazzy
Pořídil jsem Microsoft Band 2 a vím, že nepotřebuji hrudní pás. Navíc je kompatibilní nejen s Windows ale i s iOS a Android.
Ree
A vis jak moc je Band presnej pri mereni?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze