Tajné LG Optimus F3Q: nižší třída s Androidem a QWERTY klávensicí

8

Telefony s výsuvnou QWERTY klávesnicí jsou na evropském trhu doslova vyhynulým druhem. Naproti tomu v USA takové modely nalézt jde. Dokonce se chystá i jeden nový od LG.

Klávesnice byla před několika lety neodmyslitelnou součástí každého telefonu. S nástupem dotykových telefonů se výběr rozšířil o modely s QWERTY klávesnicí. I ty však byly posléze zcela vytlačeny celodotykovými telefony. Ve stručnosti situace na evropském trhu. Zákazníci v USA mají však výsuvné QWERTY klávesnice více v oblibě. Pro operátora T-Mobile USA LG chystá nový model Optimus F3Q, který spadá do nižší třídy a výsuvnou klávesnicí nabízí.

LG Optimus F3Q
LG Optimus F3Q

V další výbavě se objevuje 4palcový displej s rozlišením 800 x 480 pixelů, dvoujádrový procesor Snapdragon 400 s taktem 1,2 Ghz, podpora LTE, 5megapixelový fotoaparát či baterie s kapacitou 2 460 mAh. O prostředí se postará operační systém Android 4.1.2 Jelly Bean s nadstavbou od LG. Prozatím není známo datum představení, je však téměř jisté, že se tohoto modelu v Evropě nedočkáme.

Zdroje: gsmarena.com

Diskuze ke článku
přesně takovej telefon nám tady chybí
Aux
Mě zas v ČR chybí ceny a nabídky ktere se zcela normálně vyskytuji např v,DE, A nehlede na výběr mobilu ktere se zde vubec nevyskytuji..
Pepa
Ve vsi slusnosti a s uctou k vasim potrebam a vkusu se ptam, k cemu HW klavesnici? Toto pisu na obstarozni Xperii X8 s titernym displayem a v pohode. Mrnava tlacitka, zvysena vaha a pravdepodobnost poskozeni mechanismu v case mi pripadaji jako prilis velke minusy?
Wojta
Proč tu taky nemáme takové telefony? Xperia mini pro pomalu dosluhuje, co potom?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze