Sledujte mobilecast #special a vyhrajte špičkové ceny od Samsungu!

Sledujte mobilecast #special a vyhrajte špičkové ceny od Samsungu!
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
 • U příležitosti dnešního mobilecastu #special můžete také soutěžit
 • Kdo bude sledovat on-line přenos, bude mít šanci na výhru větší
 • Stačí zodpovědět jednu soutěžní otázku a mít štěstí při losování

U příležitosti dnešního mobilecastu #special vás neochudíme ani o zajímavou soutěž o produkty Samsung. Stačí, když budete sledovat on-line přenos, kde vyhlásíme soutěžní otázku. Kdo na ni odpoví v rámci trvání přenosu, bude mít šanci na výhru větší, konkrétně trojnásobnou!

O co hrajeme?

U příležitosti dnešního mobilecastu #special hrajeme hned o čtyři ceny. Těšit se můžete na hodinky Galaxy Watch4 ve 44mm variantě s Wi-Fi připojením, stejně jako na tři kusy sluchátek Buds2.

 • 1. cena: Samsung Galaxy Watch4 44mm, Wi-Fi
 • 2. cena: Samsung Galaxy Buds2
 • 3. cena: Samsung Galaxy Buds2
 • 4. cena: Samsung Galaxy Buds2

Jak hrát a vyhrát?

 1. Budeme rádi za odběr na našem YouTube kanále!
 2. Sledujte mobilenet.cz na Instagramu.
 3. Dnes, tedy ve čtvrtek 19. 8. 2021 od 17:00 hod. sledujte živě na náš pořad mobilecast na našem YouTube kanále, nebo přímo v článku na mobilenet.cz. V rámci pořadu vyhlásíme soutěžní otázku. Kdo nestihne živý přenos, na YouTube bude k dispozici, jako vždy, i záznam.
 4. Svou odpověď na soutěžní otázku vyplňte do formuláře (zde v článku). Pokud to stihnete v průběhu živého vysílání mobilecastu #special, zapíšeme vás do slosování třikrát, budete tak mít mnohem vyšší šanci vyhrát. Je to odměna za to, že nás sledujete živě.
 5. Počkejte si na slosování a vyhlášení vítěze, kterého vyhlásíme na webu hned v sobotu a bude kontaktován také e-mailem.

Soutěž probíhá od 19. 8. 2021 17:00 hod. do 25. 8. 2021 23:59 hod. Nezapomeňte si pročíst také kompletní kompletní pravidla soutěže, která naleznete zde. Správnou odpověď hledejte na našem webu.

Soutěžní formulář

Pokud se vám formulář nezobrazuje, využijte následující odkaz.

Ať vám už žádná soutěž neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!

Související články