mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Skype představil verzi 7.2 pro Mac OS X

autor:
, vydáno:

Měsíc po vydání aktualizace Skype 5.7 pro iPhone se mohou radovat i uživatelé Mac. Nejnovější verze Skype 7.2 byla opět vytvořena na základě zpětné vazby uživatelů. Ti se mohou těšit na nový design klientských účtů nebo větší barevný kontrast pro lepší čitelnost.

Nepřehlédnete:

Skype vydal novou verzi programu pro platformu OS X, nová verze nese pořadové číslo 7.2. Aktualizace samotná zabere v paměti zhruba 35 MB a 2 minuty vašeho času. Novinky nejsou nijak převratné, jsou však téměř ze 100 % založeny na zpětné vazbě od uživatelů, aktualizace tak povětšinou opravuje chyby a neduhy předchozí verze.

Skype 7.2 Skype 7.2 Skype 7.2
Skype 7.2

Novinky ve verzi Skype 7.2

  • upravený barevný kontrast v chatu pro lepší čitelnost
  • oprava chyby, která způsobovala pád aplikace při snaze změnit si profilový obrázek
  • oprava selhávání aplikace při welcome tour, při přehrávání testovacích zvuků nebo přechodu na další stránku
  • oprava selhávání aplikace při spuštění Skype s nainstalovaným Ecamm Call Recorderem 2.5.11
  • oprava nefunkčního tlačítka pro posílání textové zprávy a volání na profilové stránce kontaktů

Aktualizaci jsme samozřejmě nainstalovali a opravu chyb tak můžeme potvrdit. Především pád aplikace při snaze změnit si profilový obrázek byl velice nepříjemný, stejně tak potěšila úprava barevného kontrastu v chatu, nově je text opravdu mnohem lépe čitelný. Aktualizace je samozřejmě dostupná pro všechny majitele počítačů s operačním systémem Mac OS X zdarma, v liště Skype pouze stačí odkliknout možnost „Check for Updates“.

Zdroje: skype.cz

Tagy článku: , , ,

Související články

MS Office 2016 pro Mac OS X je tu: jak se povedl? (zkušenosti) | vydáno
6
Nové MacBooky Air jsou levnější na úkor pomalejšího úložiště | vydáno
13
Návod: jak kalibrovat displej na OS X | vydáno
4

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

A pořád je ten hnus přes půlku plochy. Proč to nejde minimalizovat stejně jako verze ve Windows? Jako by ty verze dělal úplně jiný tým. Petr

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 1 příspěvek

další zajímavé články na mobilenet.cz

2Retro: Nokia 650 – manažerka v analogové síti
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Tentokrát se sice v rámci seriálu Retro nevracíme rekordně hluboko do historie, ale přesto je dnešní díl něčím výjimečný. Prvně se totiž podíváme na mobilní telefon, který nepodporoval digitální sítě GSM, ale pouze první analogovou síť NMT. Nokia 650 i přesto měla čím zaujmout. Oblíbený vzhled, funkce navíc a nebo příznivá cena. Tím vším lákala před bezmála 20 lety.
2S novým Asusem ZenFone Live budete ještě krásnější
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Tchajwanský Asus se rozhodl jednu svou novinku představit těsně před začátkem barcelonského veletrhu. Nový ZenFone Live spadá do nižší střední třídy a primárně cílí na mladé uživatele, kteří nevydrží chvíli bez selfie. Čelní kamerka je vybavena LED diodovým bleskem a v telefonu figuruje speciální software, který váš učiní ještě krásnějšími.
recenze4Recenze Kodak Ektra: nostalgie nefunguje
vydáno |
Michal Pavlíček
| recenze
Na český mobilní trh přichází značka, kterou většina z nás zná, avšak málokdo s jejími výrobky telefonoval. Kodak byl zejména dříve spjat s fotoaparáty. A právě na dávné modely výrobce vzpomíná s modelem Ektra, který se je snaží vzhledem připomínat. Za originálním vzhledem s nepřehlédnutelným modulem fotoaparátu se však skrývá řada nepříjemných „ale“.