Nejen Huawei P30 nabídne 10násobný zoom. Jak vypadají první snímky z Oppo Reno?

Nejen Huawei P30 nabídne 10násobný zoom. Jak vypadají první snímky z Oppo Reno?
4
  • Oznámení nové produktové řady pochází přímo od viceprezidenta Oppo
  • První telefon z nové řady by měl disponovat desetinásobným bezztrátovým zoomem
  • K představení smartphonu dojde již 10. dubna

Původní informace z 14. 3. 2019

Hlavním konkurentem očekávaného Huawei P30 Pro se pravděpodobně stane Oppo Reno, a to díky senzoru s desetinásobným přiblížením, čemuž napovídají i fotografie zveřejněné na sociální síti weibo.cn. Snímky dávají tušit, s jakou kvalitou bychom přibližně mohli počítat a nám nezbývá než doufat, že se jedná o opravdové ukázky z fotoaparátu telefonu a nikoliv pouze o fotomontáž, jak se bohužel v poslední době takřka stalo pravidlem. Oppo Reno se má představit na začátku příštího měsíce a uvnitř najdeme poměrně výkonný čipset Snapdragon 710.

Fotografie z Oppo Reno

Původní informace z 13. 3. 2019

Díky čínskému leaksterovi, který působí na sociální síti weibo.cn, nyní známe čtyři barevné verze, ve kterých Oppo Reno dorazí na trh. Mezi nimi najdeme kromě zelené Aurora Green také černou, fialovou, ale i jemně narůžovělou variantu.

Původní informace z 12. 3. 2019

Včera oznámená nová produktová řada Reno od Oppa nyní dostává konkrétnější obrysy. Prvním telefonem se totiž podle leakera Star universe stane smartphone s desetinásobným bezztrátovým zoomem. Ve výbavě novinky bychom také měli najít ultraširokoúhlý senzor a standardní 48megapixelový senzor Sony IMX 586, kterým disponuje i Honor View20. K představení nového telefonu by pak mělo dojít již 10. dubna.

Původní informace z 11. 3. 2019

Značky, podznačky, produktové řady a speciální edice. Trh s mobilními zařízeními se dnes neustále rozšiřuje (minimálně díky rostoucí segmentaci jednotlivých produktů) a viceprezident společnosti Oppo, Brian Shen, oznámil novou produktovou řadu s názvem Reno.

Představení Rena proběhlo v klasickém čínském stylu, tedy na sociální síti Weibo, kde samotné Oppo upozornilo na to, že se nejedná o novou podznačku, nýbrž o novou produktovou řadu. Více informací zatím bohužel nemáme, pravděpodobně by se však mohlo jednat o řadu herních telefonů, jejíž název jsme na rozdíl od konkurenčního iQOO schopni vyslovit.

Diskuze ke článku
Bukkake Sun
Čekám, že tu bude za tři dny aktualizace, že to byl fake.
Pan Tau
Tak jako od hulhajeje. Fotky ze zrcadlovky, aby oklamali lidi.
Mike
Huawei moc nemusim, ale zoom na Mate 20 pro je naozaj dost dobry, tak verim, ze tento 10 nasobny ktory prinesu Huawei aj Oppo bude skvely. Konkurencia je len dobra:)
M.L.
cca 7 roky po Nokii 808 PureView / Lumia 1020 a výrobcom sa konečne záčina dariť, klobúk dole :D ten zoom som mal odskúšaný na oboch a moja 1020 so statívom robí parádne divy do dnes aj keď nemajú až toľko detaily ako na tých obrazkoch tuto.. proste doba napreduje a s ňou aj nové technológie a možnosti jej využitia :D Akože nechcem sa nikoho v redakcii dotknúť ale ten čo robí porovnanie akože top fotomobilov tak by mal zapracovať na tom aké a ako foto porovnáva lebo niekedy samsungu riadne niekto nadržiava a je to vidieť :D veď galaxy s10 je vo vašom teste horšia ako pixel 3 a ono to je vidieť že je horší samsung ale akože inokedy vedie len samsung ta to sa mi až nechce veriť, lebo stačí sa pozrieť na zahranične redakcie ktoré sa sústredia na kvalitu a spracovanie jak všetkých druhov fotoaparátov tak aj mobilom a sami hodnotia že samsung nepatrí medzi naj foto-mobil :D ale dosť nie žeby som totálne nemal rad samsung ale kde sú ty hejteri čo sa smiali keď unikli informácie o Nokii 9 s piatimi foto-modulmi že na čo to je keď dva úplne stačia a hľa par mesiace na to boli mobily s tromi foto-modulmi od samsungu a ďalších výrobcov a nik to neriešil a následne aj so štyrmi a každý ticho bo je to samsung akože vážne ? :D som zvedaví ako obstojí u Vás test Nokii 9 PureView, snáď ho dostane ten pravý človek ( ako Martin Pultzner - to boli články), ináč som váš fanda a články čítam takmer každý deň už takmer 12 rokov ale v poslednom období im niečo chýba ale asi to bude ľuďmi ako to píšu ..

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze