Samsung představuje projekt Song pro tebe. K prvním 30 objednávkám dodá Galaxy Buds+

aktualizováno
Samsung představuje projekt Song pro tebe. K prvním 30 objednávkám dodá Galaxy Buds+
Fotografie: songprotebe.cz
  • Song pro tebe je služba, díky které si lidé mohou nechat vytvořit vlastní písničku od skutečných profesionálů
  • V rámci balíčku na míru je možné si objednat i profesionálně natočený videoklip

Samsung se spojil se skupinou předních českých hudebníků a spustil speciální projekt Song pro tebe. Webová platforma na adrese www.songprotebe.cz umožňuje objednávku písně na míru, kterou zákazník dostane nahranou a nazpívanou v profesionálním studiu. K prvním 30 objednávkám zájemci navíc zdarma získají nejnovější bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ v hodnotě 4 699 Kč.

Jsme moc rádi, že jsme se mohli s muzikanty spojit a podpořit myšlenku kvalitní hudby pro každého a na míru. Nápad sice vznikl v době tzv. celostátní karantény, nicméně věříme, že projekt bude žít dál i po skončení epidemie. V podstatě nám nedávná situace dala příležitost vstoupit na neorané pole hudebního průmyslu,“ uvedl k projektu Tomáš Balík, ředitel divize mobilních zařízení ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Song pro tebe je služba, díky které si lidé můžou nechat vytvořit svou vlastní písničku od skutečných profesionálů, kteří spolupracují s předními českými interprety (např. s Tomášem Klusem, Ewou Farnou, Ivou Pazderkovou, ale i s Janáčkovou filharmonií Ostrava a mnoha dalšími). Podpoří tak nejen samotné umělce, ale hlavně můžou udělat radost i někomu dalšímu. Písničku si mohou nechat vytvořit jednotlivci, ale třeba i větší skupiny. Originálním dárkem můžou překvapit kamarády v jejich svatební den, případně kolegu, který slaví kulatiny.

Současnou situaci jsme se pokusili pojmout jako příležitost k tomu, abychom veřejnosti nabídli nový typ vztahu mezi tvůrci a publikem. Zároveň je to pro nás výzva – už teď se nemůžeme dočkat, co všechno nám objednavatelé zadají. Čím originálnější zadání, tím lépe,“ říká Jan Lstibůrek, skladatel a spolutvůrce projektu.

Jak to funguje?

Zadané objednávky se během 24 hodin ujme manažer projektu, který dle potřeby případně ještě kontaktuje zákazníka a doladí s ním detaily zadání. Do 7 dní textař pošle hotový text, který je možné ještě upravit spolu s objednavatelem. Do dalších 14 dní pak bude celá písnička hotová. Muzikanti nahrají a nazpívají song ve špičkově vybaveném hudebním studiu a předají jej zákazníkovi v kvalitní digitální podobě. Podle zvoleného cenového balíčku lze k písni dostat také dárkové balení s CD, originálně provedeným notovým zápisem a mnoho jiného dle přání zákazníka – v rámci balíčku na míru si můžete například objednat i profesionálně natočený videoklip. Základní balíček stojí 9 900 Kč včetně DPH.

Související články
Diskuze ke článku
.
Panebože, taková kravina. A pořádnej telefon neudělaj.
G
Otázka na redakciu: Kde je článok o Apple Glass? Včera došlo k jednému z najväčších únikov o utajovanom produkte za posledných 10 rokov a navyše je to produkt, ktorý má potenciál vytvoriť novú kategóriu zariadení, ktorá aktuálne ani neexistuje. Navyše je to od spoločnosti, ktorá má dostatok fanúšikov, finančné a marketingové schopnosti, aby to urobila. Cena 500dolárov je prekvapujúca, prítomnosť len Lidar senzoru bez kamery je pre mňa osobne prekvapujúca a fakt, že sa okuliare spoľahnú po výpočtovej stránke len na iPhone vysvetľuje, prečo vo všetkých smeroch zastaraný iPhone SE potrebuje procesor A13 Bionic. Podľa mňa by si okuliare s rozšírenou realitou od Apple, ktoré unikli od druhého najznámejšieho leakera na svete zaslúžili aspoň jeden článok, keď si ho zaslúžia pseudo nové smartphony s 2GB RAM a HD rozlíšením.
Maja
Good joke. Prý nejlepší produkt za 10 let. Lépe jsem se dlouho nezasmala.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze