mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Samsung na IFA uvede tablet s Windows 8 RT, poster je venku

autor:
, vydáno:

Veletrh Internationale Funkausstellung Berlin, nebo-li IFA 2012 se blíží mílovými kroky a je vidět, že letos bude mít opravdu co nabídnout. Jihokorejský Samsung na něm téměř 100% představí další verzi populárního hybrida Galaxy Note. Nyní se objevuje také fotografie tabletu z Jižní Koreje s OS Windows 8 RT.

Samsung logo

Divize Samsung Electronics s názvem Samsung Notebook zveřejnila na své Facebookové stránce fotografii, na které je vidět tablet s operačním systémem Windows 8 verze RT, a také klávesnice s dockem, která bude sloužit jako příslušenství právě pro tento tablet. Zatím není známo nic víc ani to, jak se tablet bude jmenovat. Jisté je to, že Samsung tablet představí na své tiskové konferenci, která se bude konat ve středu večer hned po tom, co své novinky představí japonské duo Sony a Panasonic.

Samsung Windows 8 RT tablet
"Ready to be smart?" Ptá se Samsung

TIP! IFA 2012 je za dveřmi: na co se můžeme těšit?

Očekávat se dá výkonný procesor s architekturou ARM, kvalitní displej či dobrá výdrž baterie. My se této tiskové konference osobně zúčastníme, takže se můžete těšit na živé fotografie a videa nejen tohoto Windows tabletu, ale i ostatních produktů včetně Samsungu Galaxy Note 2, které jihokorejský výrobce představí.

Tip: přečtěte si také článek - Samsung Galaxy Note 2: další informace (2x aktualizováno)

Obrázek je ještě doplněn o nápis "Ready to smart?", což v překladu znamená otázku, zda jsme připraveni na chytrost. Jaká je vaše odpověď?

Zdroje: facebook.com

Tagy článku: , , , , ,

Související články

Samsung ATIV Tab s Windows 8 RT: první dojmy a video z IFA 2012 | vydáno
Samsung ATIV Smart PC (Pro): dojmy z novinek s Windows 8 | vydáno
5
Samsung představil i tablety Ativ Smart PC a Ativ Smart PC Pro | vydáno

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

recenzeBlesková recenze Xiaomi Redmi 3S: o kousek dále
vydáno |
Ondřej Pohl
| recenze
Xiaomi Redmi byl jeden z těch telefonů, které docela zamotaly hlavu nakupujícím, kteří shánějí co nejpříznivější poměr ceny a výkonu. A aby to neměli tak jednoduché, přichází ještě jeho mírně inovovaná verze. Jenže jako obvykle s sebou snížená cena přináší i některé nedostatky.
recenze3Recenze hry Dungelot: Shattered Lands – hledání min v podzemí
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Díky těžbě Many žili lidé v blahobytu a nic jim nechybělo. Nikdo ale nebral vážně varování, že bezohledné dolování může přivést celý svět do záhuby. A to se téměř stalo. Magické příšery nyní chodí světem a je na vás, abyste je zastavili. Vydáte se proto do velmi originálního dungeonu, který nabízí chytré prozkoumávání úrovní ve stylu Hledání min.

 

Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Samsung, iSetos a iSpace.cz.