První rendery Samsungu Galaxy Note20+ se dostaly na internet

4× aktualizováno
První rendery Samsungu Galaxy Note20+ se dostaly na internet
  • Galaxy Note20 možná nabídne 120Hz obnovovací frekvenci dostupnou při rozlišení QHD
  • Hlavní fotoaparát by měl nabídnout 108megapixelové rozlišení
  • K představení by mělo dojít v srpnu

Aktualizováno 26. 5. 2020

Server pigtou.com zveřejnil první rendery Samsungu Galaxy Note20+, k jehož představení dojde v druhé polovině letošního roku. Podle dostupných údajů by měl mít telefon 165 mm na výšku, 77,2 mm na šířku a hloubku 7,6 mm. Na design se můžete podívat v přiloženém videu.

Aktualizováno 21. 5. 2020

Podle informací heraldcorp.com proběhne představení letošní vlajkové řady Galaxy Note20 výhradně on-line. Důvodem je pochopitelně pandemie koronaviru, kvůli které se rozhodli zástupci společnosti nepořádat klasický event.

Aktualizováno 18. 5. 2020

Dle informací galaxyclub.nl má mít chystaný Galaxy Note20+ baterii s kapacitou 4 500 mAh, což je nepatrný meziroční nárůst o 200 mAh. Na druhou stranu bychom očekávali, že Samsung nasadí například baterii z Galaxy S20 Ultra, která má kapacitu 5 000 mAh. Stejný zdroj také dále uvádí, že hlavní fotoaparát má mít 108 megapixelů, ovšem již nedojde na klasický teleobjektiv. Samsung údajně nasadí spíše řešení se sekundárním snímačem pro hybridní zoom jako například u Galaxy S20 a Galaxy S20+.

Aktualizováno 1. 4. 2020

Roland Quandt na svém Twitteru často zveřejňuje úniky týkající se chystaných modelů Galaxy Note20. Zveřejnil údajnou zadní část, která odhaluje, že by měly mít obdobný modul fotoaparátu jako Galaxy S20 Ultra. Za zmínku stojí také fakt, že všechna tlačítka budou zřejmě výhradně na pravém boku.

Samsung Galaxy Note20

Původní informace ze 4. 2. 2020

Přestože zatím nedošlo k oficiálnímu představení řady Galaxy S20, na internet pronikají první střípky informací o řadě Galaxy Note20. Ověřený uživatel Ice universe na svém Twitteru prozradil informaci, podle níž Galaxy Note20 obdrží vylepšený displej o obnovovací frekvenci 120 Hz.

Co si však pod pojmem „vylepšený“ představit? Mnozí se domnívají, že by mohlo jít o 120Hz obnovovací frekvenci dostupnou při rozlišení QHD. Možná se dočkáme rovněž představení panelu s vylepšenou adaptivní obnovovací frekvenci.

Diskuze ke článku
Driver
Zásadní by bylo natáčení 8K videa 60fps bez limitu 5min a taky půl giga v základní verzi.
Taky verze Ultra s displayem 7.5" by byla fajn.
(Ale to vidím spíše až u Note21+Ultra)
Bez toho nedává smysl přecházet z Note10+ a solit za to 40tis. A menší slabší verze Note se budou prodávat lépe ale kdo má NoteS10+ tak nemá důvod přecházet.
Jediná motivace je pak výkup s poplatkem přes nejmenovaného partnera Samsung.
To byla vždy zajímavá služba. Výhodná ne ale akceptovatelná a jedinečná a již 2x jsem ji využil ač jsem upgrade neviděl jinak zásadně výhodný a byl vždy nakonec spokojen.
Tak uvidíme.
rrr
AMD zacalo spolupracovat se Samsungem, takze by to mohlo byt Freesync. Bez nej bych se u monitoru neobesel.
Oliver Kliment
Dobrý den, moc se na Note 20 těším. I s Note 10+ jsem velice spokojen.
Joe Black
Joe Black
Vodotrysk furt nic? Tak holt až v dalším leaku.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze