Přijďte si na Headphones Day 2023 poslechnout sluchátka za více než 1,6 milionu Kč

aktualizováno
Přijďte si na Headphones Day 2023 poslechnout sluchátka za více než 1,6 milionu Kč
Fotografie: Sennheiser
  • Akce je omezena vstupem pro pouhých 200 návštěvníků
  • Kromě Sennheiser HE-1 budou přítomna sluchátka HD 820 a HD 800s a reprosoustavy značky Neumann

Aktualizováno 14. 9. 2023

Ještě před otevřením pro veřejnost jsme se mohli podívat na místo a zachytit zde exponáty netrpělivě čekající na první návštěvníky.

Původní informace z 4. 9. 2023

Společnosti Panter a Audigo.cz, které jsou lídry českého sluchátkového trhu, dnes informovaly o blížící se akci pro všechny milovníky kvalitního poslechu jménem Headphones day 2023. Návštěvníci se mohou těšit na zážitek, který osloví i ty nejnáročnější audiofily. V rámci akce, která se bude konat na adrese Bohuslava Martinů 7, Praha 4, v pátek 15. září a sobotu 16. září 2023, budou totiž k dispozici i nejlepší sluchátka na světě jménem Sennheiser HE-1 v hodnotě přesahující 1 600 000 Kč.

Pro dlouhodobě velký zájem o možnost slyšet tento skvost a možnost v klidu si vyzkoušet veškeré vzorky, které budou k dispozici, se organizátoři akce rozhodli omezit vstup na 200 návštěvníků. Již nyní se tak zájemci mohou registrovat k účasti v následujících termínech:

  • 10:00 – 13:00, 15. září 2023
  • 15:00 – 18:00, 15. září 2023
  • 9:00 – 12:00, 16. září 2023
  • 14:00 – 17:00, 16. září 2023

Registrační formulář je k dispozici na tomto odkazu.

Sennheiser HE 1: Nejlepší sluchátka na světě

Elegantní blok kararského mramoru ukrývá nekompromisní sluchátkový systém jménem Sennheiser HE 1. Souhra elektrostatických sluchátek s platinovými membránami a jedinečného zesilovače kombinujícího tranzistorové a elektronkové zesílení se pyšní extrémním frekvenčním rozsahem 8 Hz – 100 kHz a nejnižším zkreslením, které bylo kdy u audio systému naměřeno. Jeho reprodukční schopnosti sahají daleko za hranice lidského sluchu, kterému dopřejí i ty nejjemnější detaily, bezkonkurenční separaci nástrojů a dokonalou interpretaci prostoru.

Sennheiser HE-1

Pro co nejvyšší kvalitu signálu z digitálních zdrojů je součástí systému i vestavěný D/A převodník s osmi ESS SABRE ES9018 čipy umožňující perfektní reprodukci Hi-Res nahrávek až do extrémní vzorkovací frekvence 384 kHz. Samozřejmostí je kompletní nabídka digitálních i analogových vstupů a výstup pro připojení sluchátek druhého posluchače.

Třešničkou na dortu je motorizovaný systém přípravy systému vyplňující čas potřebný ke správnému zahřátí elektronek. Ty se po jeho spuštění postupně vysunou ze svého uložení, stejně tak jako ovládací prvky, usazené v mramorovém těle. Jako poslední se otevře schránka sluchátek, která dává jasně najevo, že čas dokonalého poslechu právě nastal.

Zástup špičkových vyzyvatelů i luxusní reprosoustavy Neumann

Kromě nedostižných Sennheiser HE-1 se návštěvníci akce budou moci seznámit s celým portfoliem společnosti včetně legendárních sluchátek HD 820 a HD 800s. K poslechu budou hrát i reprosoustavy od renomované značky Neumann, které nabídnou nekompromisní zvukový zážitek hodný hudebních studií, který ti nejnáročnější posluchači ocení i v obývacím pokoji.

Na Headphones Day 2023 samozřejmě nebude chybět ani bohatá nabídka sluchátek od dalších výrobců, jako jsou ZMF Caldera, HifiMan Ananda Nano, Moondrop Kato & Venus a HiBy R6 Pro II. Návštěvníci budou moci porovnávat různé modely a vyhlédnout si ten, který bude nejvíce lahodit jejich sluchu, anebo se blížit nedostižnému etalonu Sennheiser HE-1.

Diskuze ke článku
Aleš Brigant
Aleš Brigant
Že “Společnosti Panter a Audigo.cz… jsou lídry českého sluchátkového trhu”, to jste, prosím, vzali kde? Můžete uvést zdroj, nebo přiznáte, že jde jen o úlitbu zadavatelům reklamy?!

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze