Chystaná sluchátka AirPods Studio šokují cenou. Mají být dražší než iPhone SE

aktualizováno
Chystaná sluchátka AirPods Studio šokují cenou. Mají být dražší než iPhone SE
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • AirPods Studio mají být nová sluchátka mostové konstrukce
  • Podle posledních zpráv by mohla být představena později separátně
  • Nabízena budou ve dvou variantách

Aktualizováno 13. 10. 2020

Možná jste zaznamenali nedávné odstranění sluchátek Bose, Logitech a Sonos z oficiálního Apple Store, kde tak v nabídce zůstala pouze sluchátka Beats (spadající pod Apple) a Apple. Úbytek by měla alespoň částečně nahradit očekávaná AirPods Studio – prémiová sluchátka s mostovou konstrukcí, která mají být nabízena hned ve dvou variantách. První, u níž se můžeme těšit na zpracování z kůže a kovu, zákazníky údajně vyjde na 600 dolarů, tedy necelých 17 tisíc korun i s daní. Dále bude nabízena sportovnější verze s cenovkou 350 dolarů (zhruba 10 tisíc korun i s DPH).


AirPods Studio údajně nebudou disponovat 3,5mm jackem, jak je tomu u tohoto druhu sluchátek běžné, ale USB-C. Zároveň mají nabídnout aktivní potlačení hluku a podle Jona Prossera budou představena až po dnešním odhalení iPhonů 12.

Původní informace z 9. 10. 2020

Známý „leaker“ Jon Prosser opět jednou přispěl svou troškou do mlýna diskuzí o datumech představení chystaných produktů Apple. Tentokrát se jedná o mostová sluchátka AirPods Studio, u nichž se předpokládalo, že budou oznámena společně s iPhony 12. Vzhledem k nejnovější zprávě o tom, že by měla být výroba prvních kusů dokončena až 20. října, však nyní přichází v úvahu, že budou oznámena později separátně. Moudřejší snad budeme už za pár dní.


Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze