#mobileDrink 17 v Praze už ve čtvrtek: přihlaste se tady a teď

#mobileDrink 17 v Praze už ve čtvrtek: přihlaste se tady a teď
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Spouštíme ostré přihlašování na mobileDrink v Praze
  • Konat se bude ve čtvrtek 22. září od 18:30 hod.
  • K vyzkoušení budou nejnovější a nejlepší smartphony, stejně jako elektromobily
  • Účastníci budou moci vyhrát zajímavé ceny, například nejnovější chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 5, Honor 70 a mnohé další

Již tento čtvrtek 22. září pořádáme ve spolupráci s Vodafonem #mobiledrink 17 – další neformální setkání s vámi, našimi čtenáři a fanoušky mobilenet.cz a také s fanoušky na sociálních sítích Vodafone. Tentokrát zavítáme za našimi fanoušky a příznivci do Prahy. Partnerem události je kromě Vodafonu také již tradičně Samsung, dále se můžete těšit také na zástupce značek Vivo, Xiaomi a Honor.

#mobileDrink 17 – pozvánka

A co bude na programu tentokrát? Budete mít šanci poznat, kdo stojí za našimi weby mobilenet.cz, fZone.cz nebo fDrive.cz i pracovníky odpovídající na vaše zvídavé dotazy na sociálních sítích Vodafonu, pohrát si s nejnovějšími telefony a wearables a dozvědět se něco zajímavého.

Na místě si budete moci vyzkoušet nejen nové telefony, hlavně si ale budete moci popovídat s dalšími fanoušky mobilních technologií a chybět nebude zajímavá soutěž o hodnotné ceny. Výherci se mohou těšit na špičkové hodinky Samsung Galaxy Watch5, Honor 70, Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G a Poco X4 GT nebo novinku od Viva. Vodafone poté jako hlavní výhru věnuje Nokii G60 5G. Vše jako obvykle proběhne v uvolněném neformálním duchu.

Místo a čas konání #mobileDrink 17


KDY: ve čtvrtek 22. září od 18:30 hod.
KDE: Praha (místo potvrdíme registrovaným členům)

Nyní spouštíme ostré přihlašování. Kapacita mobileDrinku je i tentokrát omezená a pozveme jen ty nejrychlejší! Přihlašovací formulář pro ostré přihlášení na #mobileDrink 17 naleznete níže. Pokud se vám nezobrazuje, využijte tento odkaz.

Ať vám už žádná novinka neuteče! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!

Registrujte se také do našeho newsletteru!

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze