Konkurence Apple Arcade se jmenuje Google Play Pass a brzy bude spuštěna

4
Konkurence Apple Arcade se jmenuje Google Play Pass a brzy bude spuštěna
  • Google láká na prémiovou herní službu Play Pass
  • Měsíční poplatek má činit 4,99 dolaru

Apple i Google budou snažit oslovit všechny hráče mobilních her prostřednictvím speciálních měsíčních předplatných. Například Apple již má službu Arcade, kterou včera blíže oznámil a prozradil, kdy bude spuštěna. Uživatelé se mohou těšit na zhruba 100 her bez reklam a jakýchkoliv dalších poplatků. Každého uživatele vyjde přístup k Apple Arcade na 4,99 dolaru. Konkurenční službu má v rukávu také Google a prostřednictvím Twitteru na ni láká.


Můžeme se dočíst, že příchod Google Play Pass je za dveřmi a lze jej očekávat možná i každým dnem. Známý je také měsíční poplatek, který bude nepřekvapivě totožný jako u Applu, tedy 4,99 dolaru.

Související články
Diskuze ke článku
Eedx
Proc sakra vsude je to Google? To je porad Google Disk, Google Fotky, Google Prezentace, Google Play Pass... nemůžou to slovo Google proste vypustit? Bylo by to podle me jednodussi.
Tech
mozte mi prosim vysvetlit ako toto je konkurencia Apple Arcade a naopak ? ....pokial viem kazda sluzba bude bezat na inych systemoch - iOS a android a tym padom z principu nemozu byt konkurencia....

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze