Kaufland nově v aplikaci zavádí věrnostní program

Kaufland nově v aplikaci zavádí věrnostní program
  • Aplikace je dostupná pro Android a iOS, ke stažení ji najdete níže
  • Její součástí jsou slevové akce, soutěže, výhody ušité na míru a mnoho dalšího

Slevové akce, soutěže, výhody ušité na míru a mnoho dalšího je možné získat s novou věrnostní kartou Kaufland Card, jak značka informuje prostřednictvím tiskové zprávy. Zákazníci ji mohou získat buď v podobě mobilní aplikace, nebo ve formě plastové karty. „Jsme druhou zemí, ve které se Kaufland Card bude zavádět. Jedná se o personalizovaný věrnostní program pro zákazníky. Očekáváme, že během letošního roku se do něj zapojí až 1,5 milionu lidí,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí Kauflandu.


Za pravidelné využívání Kaufland Card mohou zákazníci získat odměnu v podobě věrnostních programů nebo možnosti soutěžit o různé ceny. V únoru mají šanci vyhrát zcela nový automobil Škoda Karoq. „Spektrum benefitů, které Kaufland Card nabídne, budeme neustále rozšiřovat. Chceme spolupracovat i s dalšími partnery, aby si naši zákazníci mohli užít výhody této karty nejen v Kauflandu,“ upřesnila mluvčí Renata Maierl.

Kaufland Card mohou zákazníci získat dvěma způsoby: v elektronické podobě stažením Kaufland aplikace v Apple Store nebo na Google Play či ve fyzické formě vyzvednutím v oddělení informací v kterékoli z prodejen. Registrovat se a kartu aktivovat poté mohou přímo v prodejně nebo z domova pomocí webového registračního formuláře na www.kauflandcard.cz.

Naším zájmem je, aby držitelé věrnostních karet Kaufland Card měli informace o veškerých výhodách a aktuálních nabídkách, kdekoli a kdykoli. Najdou je v aplikaci, na webových stránkách, v letáku nebo na cenových etiketách v prodejnách,“ doplňuje Renata Maierl. Kaufland dodává, že llastovou kartu lze samozřejmě propojit s tou digitální. Na jeden digitální účet v aplikaci může mít zákazník přihlášených až pět fyzických karet.

Stáhnout Kaufland - akce a recepty

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Diskuze ke článku
Frantík
Osobně nejsem přítelem, těchto šaškáren a především se dostat do vašeho mobilu svou aplikací, jelikož vždy z toho plynou výhody pro prodejce. A ještě horší jsou ty pseudo slevy do ostatních prodejen, kde dostanete slevu a v konec stejně přeplatíte proti vybrané konkurenci.
Nguyen Nguyen
u nas fefečerka nakup ibes mobilu levnjě, šadné šmílování a potopné kokkchoťiny
majk
povinně datu narození a telefonní číslo si děláte prdel n a s r a t
Ivana Sommermnitzová
doufám, že moje registrace proběhla OK. .

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze