Instagram testuje aplikaci Threads pro „intimní sdílení“ s blízkými

Instagram testuje aplikaci Threads pro „intimní sdílení“ s blízkými
  • Sdílet bude možné nejenom obsah, ale i svou polohu, rychlost a další
  • Není jasné, kdy a jestli vůbec se dočkáme

Sociální sítě jsou dvousečná zbraň. Možnost podělit se o zajímavé momenty našich životů je bezesporu lákavá, ale každý z nás určitě minimálně slyšel o tom, jak vám zdánlivě nevinný příspěvek může způsobit nemalé problémy. Může jít i o trestné činy, ale problémy v práci způsobí i zdánlivě nevinná fotka z večírku.

Správci sociálních sítí to samozřejmě dobře vědí a snaží se nás všemi možnými způsoby zbavit strachu ze sdílení. Můžete si tak určovat, kdo vaše novinky uvidí, anebo spoléhat na to, že na sociální síti budou viditelné jen po určitou dobu.

Instagram, který patří pod Facebook, na to však jde od lesa. Podle theverge.com testuje aplikaci Threads, která bude sloužit ke sdílení mezi těmi nejbližšími, typicky v rámci rodiny. Možnosti jsou zde opravdu bohaté: kromě statusů, fotek a videí můžete sdílet přesnou polohu, rychlost a dokonce i stav baterie.

Zatím však není vůbec jasné, kdy se podobných vymožeností dočkají i běžní uživatelé. Nemusí jít o samostatnou aplikaci, ale může rozšířit schopnosti běžného Instagramu. Anebo se společnost rozhodne takový přístup dále nerozvíjet...

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze