Huawei představuje vlastní osobní cloudové úložiště Huawei Mobile Cloud

Huawei představuje vlastní osobní cloudové úložiště Huawei Mobile Cloud
10
  • Společnost Huawei představila Mobile Cloud, což je osobní cloudové úložiště pro všechny uživatele zařízení Huawei
  • V základu uživatel dostane 5 GB prostoru a další může dokoupit
  • Osobní informace, fotografie, videa a další data je možné automaticky zálohovat jedním kliknutím
  • Společnost používá systém šifrování mezi zařízeními, přístup k datům navíc uživatel získá pouze prostřednictvím svého Huawei ID

Společnost Huawei představila Mobile Cloud, osobní cloudové úložiště pro všechny uživatele zařízení Huawei. Nová cloudová služba umožňuje bezpečně ukládat a zálohovat osobní data tak, aby pro jejich majitele byla dostupná z celého světa. Úložiště funguje napříč zařízeními Huawei – ve smartphonech, noteboocích i tabletech.

Platforma Huawei Mobile Cloud byla podle výrobce navržena tak, aby data uživatelů Huawei vždy uchovala v maximálním bezpečí. Osobní informace, fotografie, videa a další data je možné automaticky zálohovat jedním kliknutím, a tak je lze snadno a rychle obnovit v případě, že uživatel ztratí nebo rozbije své zařízení.

Huawei Mobile Cloud

Cloudové album uživatelům umožňuje nahrávat, prohlížet a upravovat fotografie napříč zařízeními Huawei. Cloud navíc dokáže rozpoznat fotografie a videa ze stejného časového období a zařadit je do jedné kolekce.

Úspora místa v telefonu

Aktivace mobilního Cloud alba umožňuje uživateli smartphonu Huawei pohodlně uvolnit místo v úložišti telefonu. Pro ochranu dat v rámci Huawei Cloudu společnost používá systém šifrování mezi zařízeními, přístup k datům navíc uživatel získá pouze prostřednictvím svého Huawei ID.

V současnosti je Huawei Mobile Cloud dostupný ve více než 150 zemích a oblastech, které zahrnují Evropu, Asii, Latinskou Ameriku, Střední východ, Afriku nebo Čínu, a tak ho může využít více než 200 milionů uživatelů Huawei.

Cílem Huawei Mobile Services (mobilních služeb Huawei) je poskytovat uživatelům spolehlivé služby a chytrá řešení jejich každodenních potřeb spojených s využíváním zařízení Huawei. Kromě Huawei Cloudu mezi tyto mobilní služby patří například Huawei Themes nebo Magazine Unlock. Huawei navíc kromě toho pracuje dle jeho vyjádření na dalších službách a aplikacích, které se teprve chystá představit.

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze ke článku
Pesedm
Pro všechny?
Na P9, P10, P9 lite, P9 lite 2017 nic nevidím :)
Xwert Is
Xwert Is
Samotný Google ponúka 15 GB takže keby dávali aspoň 20 GB ako základ bolo by to možno aj zaujímavé takto nič moc.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze