HTC One X, S a V v redakci: jak vypadá rodina One pohromadě? (video)

24

HTC One X a HTC One V, první barcelonské vlašťovky, se konečně dostávají na pulty našich obchodů. Prostřední HTC One S nabírá bohužel značné zpoždění, což nám ale nebrání všechni tři novinky začít testovat. Pojďte se dnes podívat na jejich společné srovnání a představení na videu.

HTC na své tiskové konferenci v rámci letošního MWC v Barceloně uvedlo novou řadu telefonů, nazvanou jednoduše One. Zatím do ní patři trojice telefonů (HTC One X, HTC One S a HTC One V), které postupně pokrývají portfolio výrobce od absolutní špičky (One X) až po střední třídu (One V). HTC One S, které by se mnohým mohlo jevit jako skvělý kompromis obou výše zmíněných protipólů, má ale bohužel zpoždění a náš trh zastihne pravděpodobně až v červenci.

TIP: podívejte se na náš test fotoaparátu HTC One X

Rodinka HTC One v redakci: zleva One X, One S a One V

Příčina zdržení Ska bude pravděpodobně v nedostatečných kapacitách Qualcommu, který do telefonu dodává svůj nový chipset Snapdragon S4 s procesorem Krait. Jinak je ale One S připraven ve finálním provedení, takže máme možnost začít v redakci testovat kompletní řadu zmíněných novinek.

TIP: podívejte se na náš videopohled s HTC One V

V následujícím videu si tak všechny tři telefony stručně představíme a ukážeme si jejich základní odlišnosti.

HTC One X, S a V – srovnání

Všechny telefony tedy začínáme podrobně testovat, což znamená, že se v brzké době samozřejmě můžete těšit na podrobnější první dojmy z používání a následně samozřejmě také kompletní videopohledy a recenze.

TIP: podívejte se na představení HTC One S z Barcelony

Sledujte mobilenet.cz a neváhejte v diskuzi pokládat dotazy a návrhy, co bychom měli na telefonech vyzkoušet.

Související články
Diskuze ke článku
stanislav
mě by zajímalo jestli htc taky zapracovalo na zvuku jelikož nikdy htc moc dobře nehráli díky.
Alois
Zajímalo by mě zda má HTC One V opravdu FM rádio. Prodejci totiž uvádějí rozdílné informace, někde uvádějí, že ano jinde zas ne.Kdo se v tom má vyznat.
Suchi
Opäť a znova ničíte konkurenciu a to myslím z celého sveta! Držím palce v jednotlivých recenziách :)
Koltira
Mňa by zaujímal hlavne HTC One V a jeho porovnanie s ostatnými telefónmi jeho triedy pretože veľa ľudí hovorí že vzhľadom na cenu sa oproti iným telefónom neoplatí. Myslím si že jeden s jeho konkurentov bude Samsung W.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze