HTC Desire S za polovic: byli jsme u toho (fotogalerie)

3

Dnes se začal v České republice prodávat nový HTC Desire S. Začátek prodeje byl doprovázen akcí, kdy HTC pro prvních 100 zájemců poskytovalo slevu 50%. Nedočkavci ale museli přijít v bílo-zeleném oblečení a přetrpět noc před obchodem aby si mohli novinku se slevou ráno odnést. Podívejte se, jak akce probíhala.

Prodej nového HTC Desire S začal v pátek 25.3.2011 v 9:00 ve značkové prodejně HTC v Praze v ulici Na Poříčí 26. HTC si pro prvních 100 šťastlivců, kteří se v pátek do prodejny dostavili, přichystalo 100 telefonů za poloviční cenu, tedy 5 750 Kč včetně DPH. Standardní cena telefonu činí 11 500 Kč. Má to však jednu podmínku. Podmínkou účasti v této akci bylo dostavit se na značkovou prodejnu pouze v barvách společnosti HTC, tedy v zelené a bílé.

První zájemce dorazil již 20 hodin před počátkem prodeje


Noc byla studená a krušná

TIP: přečtěte si více v preview HTC Desire S

První zájemce o HTC Desire S za polovic dorazil už ve čtvrtek po 13.hodině. Na telefon tedy čekal téměř 20 hodin. Stovka lidí se před obchodem shromáždila již večer po 21.hodině. Kdokoliv přišel později, měl již pouze minimální šanci, že se na něj dostane, a to v případě, že to někteří jedinci vzdají. I takoví se však našli, v noci byla opravdu zima. Pracovníci HTC pravidelně v průběhu noci kontrolovali, zda lidé opravdu poctivě ve frontě stojí a nepřišli se pouze zapsat a poté se neodešli domů vyspat.

Nové HTC Desire S za poloviční cenu vzbudilo velmi slušný zájem

Také HTC má svého Stiga

Ráno ve 9 hodin za přítomnosti fotografů a televizního štábu vstoupil do prodejny první šťastlivec. Odměnou za dlouhé čekání mu kromě telefonu za polovic byly i drobné dárky a možnost vyfotit se s HTC Stigem. Tradiční HTC andílek byl však také k dispozici a mnozí neodolali fotce s ním. Mezi čekajícími se našlo i 6 statečných žen, které si nový Desire S nechtěly nechat ujít.

100 kusů HTC Desire S bylo srovnáno do úhledných pyramid

První majitel nového Desire S dostal i další věcné dárky za 20 hodin dlouhé čekáníPrvní majitelé HTC Desire S. Nechyběl ani televizní štáb.

Čtěte: Novinky HTC na komentovaných videopohledech (živě z Barcelony)

Dle vyjádření zástupců společnosti chystá ve značkové prodejně HTC i další podobné akce u příležitosti uvedení nových přístrojů na trh. Určitě se tedy máme na co těšit.

HTC Desire S

HTC Desire S je přímým nástupcem populárního modelu Desire, oproti kterému přináší spíše designové změny. V hardwaru se toho změnilo velmi málo. Díky větší RAM paměti se budeme moci těšit na větší výkon a potěší také rychlejší datové technologie nebo Android ve verzi 2.3.

Srovnání HTC Desire S a původního HTC Desire
Diskuze ke článku
Monty
Zajímalo by mě jak taková akce funguje. To se jako postavím před obchod, zapíšou si mě do seznamu a pak tam prostě stojím a nesmím se hnout? Můžu si zajít aspoň na záchod?
Martin Pultzner
Ano, přesně tak to probíhá. V průběhu noci pracovníci HTC kontrolovali, zda jsou na místě poctivě všichni zapsaní na seznamu. Pokud si někdo odběhl na záchod, kafe a podobně, tak to samozřejmě nevadilo. Pokud ale nebyl přítomen při více kontrolách, tak byl vyškrtnut. A samozřejmě je možné si přinést židličku, stan a tak podobně, nemusíte 20 hodin stát :)
fulminatrix
Kiez by tak spravila buduci tyzden Nokia rovnaku akciu na E7...

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze