mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Aplikace Wear Aware: hodinky vám ohlídají smartphone

| autor:
, vydáno:

Je to tak prosté a přesto geniální. Se současným zájmem o bezpečnost vašich zařízení se objevuje aplikace Wear Aware, která vám dá zvukový, vibrační a obrazový signál v případě, že se vám telefon vzdálí od vašich hodinek.

Jak typické. Sedíte někde s kamarády, dobře se bavíte, a aniž byste si to uvědomovali, necháte telefon na stole ležet bez dozoru. Pokud však máte chytré hodinky Android Wear, můžete nově použít aplikace Wear Aware, která vám pomůže telefon najít a upozorní vás, pokud ho necháváte mimo dosah Bluetooth.

Wear Aware

Android Wear hodinky jsou rozhodně zajímavý počin a my jsme měli možnost je vyzkoušet, ale díky aplikaci Wear Aware můžete ještě prohloubit spolupráci mezi telefonem a vašimi hodinkami. Hodinky vám začnou vibrovat, zvonit a ukazovat upozornění na displeji, pokud se od telefonu vzdálíte, dokonce můžete hodinkám dát příkaz „OK Google, Start Phone Finder“ a váš telefon začne vydávat zvukový signál. Telefon je s hodinkami spárovaný přes Bluetooth a při ztrátě spojení tak dostanete upozornění. Jak prosté, ale účinné, obzvláště pokud máte telefon za 15 000 korun a neradi byste ho někde nechali. Aplikace je zdarma ke stažení v obchodě Google Play a upozorňujeme, že funguje pouze s hodinkami se systémem Android Wear.

Stáhnout Wear Aware

Google Play (zdarma)

Zdroje: play.google.com, phandroid.com

Tagy článku: , , ,

Související články

Původní LG G Watch se nedočkají aktualizace na Android Wear 2.0 | vydáno
10
Konec podpory, hodinky Moto 360 nedostanou Android Wear 2.0 | vydáno
5
Android Wear 2.0: na jaké novinky se brzy můžete těšit? | vydáno
14

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

1Dnešek je posledním dnem bezplatného přechodu na Windows 10
vydáno |
Martin Fajmon
| článek |
Dnešek, tedy pátek 29. července, je posledním dnem, kdy můžete bezplatně upgradovat svůj stávající systém na Windows 10. Počínaje zítřejším dnem bude aktualizace zpoplatněna. Částky začínají na téměř 3 tisících korun za verzi Home a verzi Pro si budete moci dopřát za necelých 5 tisíc korun. Pokud tedy váháte, dnes máte poslední možnost.
V dalším rozšíření pro Hearthstone se podíváme do Karazhanu
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Free-to-play karetní titul Hearthstone patří v současnosti k největším úspěchům slavného vývojářského studia Blizzard a není se čemu divit, že nás čeká další rozšíření. To přidá 45 nových karet a zaměří se na dobrodružství pro jednoho hráče proti připraveným protivníkům. Navíc se podíváme do Karazhanu, neslavně proslulé čarodějné věže.

 

Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Samsung, iSetos a iSpace.cz.