mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Aplikace Vine oficiálně končí 17. ledna

autor:
, vydáno:

Před několika málo dny zveřejnil Vine oficiální ukončení aplikace, které dlouhodobě plánoval. Šestisekundová videa se tak stanou pro uživatele minulostí a zůstane jen silně zredukovaná aplikace Vine Camera.

O ukončení aplikace se vědělo již od října minulého roku, kdy ho společnost ohlásila na portálu Medium. Nyní nastal čas se s aplikací rozloučit. 4. ledna oznámil Vine oficiální ukončení, které plánuje na 17. ledna tohoto roku.

Vine se k tomuto datu ztratí ze všech mobilních obchodů a zůstane jen jeho zredukovaná verze Vine Camera. Svá videa si samozřejmě máte možnost ještě stále zavčasu uložit.

Aplikace Vine začala svůj život v roce 2012, kdy jí odkoupil Twitter.

Stáhnout Vine

Google Play (zdarma)App Store (zdarma)Microsoft Store

Zdroje: windowscentral.com, twitter.com, help.vine.co

Tagy článku: , ,

Související články

Vine představil novou aplikaci pro Windows 10 | vydáno
Aplikace Vine od Twitteru končí, zmizí za pár měsíců | vydáno
OneDrive pro Android přináší nový vzhled a vylepšené třídění | vydáno
1

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

2Apple aplikace týdne: TeeVee
vydáno |
Michal Marek
| článek
TeeVee je aplikací, která potěší všechny příznivce TV pořadů. V televizní zábavě na pokračování vám totiž udělá dokonalý pořádek, poskytne vám informace o jednotlivých epizodách, zobrazí přehledné statistiky vaší divácké aktivity a nabídne i pokročilé funkce, jako jsou upozornění na nové díly oblíbených seriálů či export epizod do kalendáře.
mobilenet.cz před 5 lety: Porsche v redakci a sněhobílá Nokia
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Server mobilenet.cz byl spuštěn již v roce 2005 a od té doby nám uplynulo už více než jedenáct let. Rozhodli jsme se proto v našem seriálu zavzpomínat, co se dělo před několika lety v mobilním světě, případně přímo u nás na mobilenet.cz. Každých čtrnáct dní se ohlédneme o pět let zpět. V dnešním díle se tedy nacházíme na přelomu prosince 2011 a ledna 2012.