T-Mobile kvůli koronaviru prodlužuje neomezená data pro mladé až do 22. prosince

T-Mobile kvůli koronaviru prodlužuje neomezená data pro mladé až do 22. prosince
Fotografie: pixabay.com
  • T-Mobile také do 22. prosince poskytne i nadále zdarma neomezená mobilní data pro všechny zaměstnance nemocničních zařízení a hygienických stanic
  • Také jsou k dispozici poslední SIM karty s mobilním internetem na tři měsíce zdarma, které T-Mobile nabídl pro distanční výuku žáků

Pandemická situace se pomalu zlepšuje, ale i tak T-Mobile v tiskové zprávě oznamuje, že prodlužuje vybrané speciální nabídky. Uživatelé tarifů pro mladé Student, současné i starší generace (Můj Student, Student, Student DATA a S námi pro mladé), si až do 22. prosince nebudou muset dělat starosti se svou datovou spotřebou. Ne všichni žáci a studenti se zatím mohou vrátit do škol, a proto jim ani v prosinci nebude T-Mobile počítat data v jejich tarifu.

Stejně tak mohou zákazníci i nadále využívat službu Sponzor. Ta umožňuje volání z předplacené karty Twist na účet volaného zákazníka. Například senioři tak již nemusí řešit výši kreditu a mohou být se svými nejbližšími kdykoliv ve spojení. Aktivaci Sponzora musí provést „sponzor“ sám, tedy zákazník s tarifem, a to v internetové samoobsluze nebo v aplikaci Můj T-Mobile.

Zároveň jsou k dispozici poslední SIM karty s mobilním internetem na tři měsíce zdarma, které T-Mobile nabídl pro distanční výuku žáků, kteří se nemohou účastnit online výuky a jejich rodiny jsou v tíživé finanční situaci. Zástupci základních škol mohou společnost T-Mobile kontaktovat na e-mailové adrese skoly@t-mobile.cz, která byla zřízena speciálně pro tuto příležitost. Operátor každé škole, která o pomoc požádá, přidělí maximálně 20 SIM karet spolu s přístupem na speciální microsite a unikátním kódem. Rodiče dětí, kteří od své školy unikátní kód a nárok na neomezená data obdrží, na tomto místě najdou všechny potřebné informace a uskuteční jak objednávku, tak samotnou aktivaci SIM karty. O rozdělení neomezených dat mezi žáky rozhodnou ředitelé škol.

Operátor bude také dál poskytovat neomezená mobilní data pro všechny zaměstnance nemocničních zařízení a hygienických stanic, které jsou zákazníky T-Mobile, a to až do 22. prosince 2020.

Stáhnout Můj T-Mobile

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze