Vstříc letním radovánkám. Snapchat představil 2. generací brýlí Spectacles

Vstříc letním radovánkám. Snapchat představil 2. generací brýlí Spectacles
  • Druhá generace chytrých brýlí od Snapchatu přináší menší rozměry a více možností
  • Výdrž baterie zůstává stejná, cena se navyšuje jen mírně
  • Nejblíže brýle pořídíte na sousedním polském trhu

Americká společnost Snap, stojící za sociální sítí Snapchat, se rozhodla po nepříliš úspěšné 1. generaci chytrých brýlí Specatacles připravit následovníka. Ten se bude snažit být v mnohém lepší. V prvé řadě tu máme menší rozměry, díky kterým se budou brýle mnohem pohodlněji nosit. Potěší také zvýšená odolnost proti vodě.

Snapchat Spectacles

Vylepšen byl hardware samotného fotoaparátu brýlí, který bude zvládat záznam videí v HD rozlišení o délce 10, 20 nebo 30 vteřin. Nově budete kromě videí moci pořídit i statické fotografie. Na brýlích se budou nacházet také hned dva mikrofony pro lepší záznam zvuku. Výrobce také vyzdvihuje svižnější přenos samotných záběrů do vašeho telefonu skrze Wi-Fi a benefitem je i fakt, že má být zachována výdrž na jedno nabití, a to navzdory menším rozměrům a lepší kvalitě pořízeného materiálu. Na jedno nabití tedy s brýlemi pořídíte přibližně 70 videí a přenesete je do telefonu.

Nová generace brýlí Spectacles bude nabízena ve třech barevných kombinacích – Onyx, Ruby a Sapphire. Cena se mírně navýšila na 150 dolarů, což jsou po přepočtu a připočtení daně necelé 4 tisíce korun. Brýle budou k dispozici od 3. května v USA, Kanadě, Velké Británii a ve Francii. Mezi dalšími trhy figuruje také Nizozemsko, Norsko, Dánsko, Belgie, Finsko, Polsko, Španělsko, Itálie a Irsko.

Zdroj: snap.com

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze