mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Vánoční reklama Applu byla natočena v českém Žatci

autor:
, vydáno:

Vánoční reklamy Applu jsou obvykle zajímavou podívanou a přehlídkou emocí, která dojme nejednoho diváka. Letos je ale vánoční reklamní spot kalifornské firmy zajímavý ještě něčím jiným. Natočen byl totiž v českém městě Žatec v ústeckém kraji. V záběru lze nalézt i české herce a komparsisty.

Vánoční reklamy Applu bývají obvykle velice dojemné a na city hraje i ta letošní. Reklama tentokrát popisuje Vánoce známého monstra stvořeného Dr. Frankensteinem. Děj spočívá v tom, že se Frankensteinův umělý člověk vydává z hor do centra malého města, kde jsou okolo vánočního stromu shromážděni místní lidé. Monstrum ohyzdného zevnějšku mezi ně vpochoduje a začne zpívat vánoční píseň, za což sklidí nejeden znechucený pohled. Malá holčička však z davu vystoupí a netvora podpoří. Postupně se navíc ke zpěvu přidají i ostatní přihlížející, čímž je vytvořena příhodná atmosféra pro závěrečný slogan reklamy, který zní: „Otevřete své srdce všem.“

Protentokrát je ale vánoční reklama zajímavá ještě z jednoho podstatného důvodu. Byla totiž natočena v městečku Žatec na severozápadě Čech, které je u nás známé především pěstováním chmele. Dojemný spot se odehrává na náměstí tohoto dvacetitisícového městečka a účinkují v něm i čeští komparsisté.

Žatec – reklama Applu

Zdroje: twitter.com

Tagy článku:

Související články

Apple má pro majitele Watch novoroční fitness výzvu | vydáno
Populární hru Pokémon Go již můžete hrát i skrze displej Apple Watch | vydáno
1
mobilecast #122: konec smartwatch? | vydáno
17

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

nejen.. ;) FilmMAN
To je nějaké porno se zvířaty? Strášce Galaxyje
tato reklama se moc nepovedla 7
Apple reklamy umí, stačí se podívat na reklamu The Song, ta je famózní, ale tahle mi přijde nudná a nezajímavá. Dan
... No co ta pohozená železná konstrukce před Děkanským kostelem ? Kdo to bude uklízet? Nebo máme říct cikánům aby si to odvezli do sběru? Budete platit za pronájem církeního pozemku. Miroslav Ryska
Tady se pořád něco natáčí, člověk už pomalu nestíhá sledovat co. Jiří
A co jako? .
Podobně jako letošní vánoční reklama Coca coly byla natočena v Lounech. fiatek
Jo a já se kvůli tomu nemohl dostat domů... :-D Vašek

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 9 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

recenzeRecenze Lenovo Moto Z Play: nevyužitý potenciál
vydáno |
Michal Šrajer
| recenze
Motorola byla známá dobrým poměrem cena/výkon u svých levnějších zařízení, ale jak tomu bude nyní pod křídly Lenova? Představu můžeme dostat pohledem na první luxusnější kousek střední třídy. Nové Moto Z Play navazuje na starší Moto X Play, které bylo v podstatě odlehčenou a levnější vlajkovou lodí. Podařilo se však Lenovu úspěšně navázat na odkaz předchůdce?
2Razer představil obří herní notebook se třemi displeji
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek
Herních notebooků jsme na CES 2017 viděli požehnaně a nejen Acer přišel s odvážnou vizí. Razer už svůj drahý a výkonný notebook má. Project Valerie se ho nyní snaží změnit v přenosný přístroj s velkým výkonem a třemi vestavěnými 17palcovými 4K displeji. Výsledkem je luxusní a zcela netradiční stroj.
Lenovo na CESu představilo inovovanou rodinu ThinkPadů X1
vydáno |
Jarka Pšeničková
| článek
Lenovo odstartovalo novou generaci pracovních strojů ThinkPad X1. Trojice zařízení v čele s X1 Carbon nabízí nejmodernější technologie, které Lenovo dokáže nabídnout a nechybí jim ani populární odolnost. Rodina X1 v sobě obsahuje také inovovaný X1 Tablet, s jehož první generací jsme se setkali minulý rok a zaujala nás jeho modularita. V poslední řadě je tu X1 Yoga, která v sobě kombinuje konvertibilitu a vysoký výkon.