mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Vánoční reklama Applu byla natočena v českém Žatci

autor:
, vydáno:

Vánoční reklamy Applu jsou obvykle zajímavou podívanou a přehlídkou emocí, která dojme nejednoho diváka. Letos je ale vánoční reklamní spot kalifornské firmy zajímavý ještě něčím jiným. Natočen byl totiž v českém městě Žatec v ústeckém kraji. V záběru lze nalézt i české herce a komparsisty.

Vánoční reklamy Applu bývají obvykle velice dojemné a na city hraje i ta letošní. Reklama tentokrát popisuje Vánoce známého monstra stvořeného Dr. Frankensteinem. Děj spočívá v tom, že se Frankensteinův umělý člověk vydává z hor do centra malého města, kde jsou okolo vánočního stromu shromážděni místní lidé. Monstrum ohyzdného zevnějšku mezi ně vpochoduje a začne zpívat vánoční píseň, za což sklidí nejeden znechucený pohled. Malá holčička však z davu vystoupí a netvora podpoří. Postupně se navíc ke zpěvu přidají i ostatní přihlížející, čímž je vytvořena příhodná atmosféra pro závěrečný slogan reklamy, který zní: „Otevřete své srdce všem.“

Protentokrát je ale vánoční reklama zajímavá ještě z jednoho podstatného důvodu. Byla totiž natočena v městečku Žatec na severozápadě Čech, které je u nás známé především pěstováním chmele. Dojemný spot se odehrává na náměstí tohoto dvacetitisícového městečka a účinkují v něm i čeští komparsisté.

Žatec – reklama Applu

Zdroje: twitter.com

Tagy článku:

Související články

S Apple Watch díky novému režimu nebudete rušit v kině | vydáno
5
Apple má pro majitele Watch novoroční fitness výzvu | vydáno
Populární hru Pokémon Go již můžete hrát i skrze displej Apple Watch | vydáno
1

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

nejen.. ;) FilmMAN
To je nějaké porno se zvířaty? Strášce Galaxyje
tato reklama se moc nepovedla 7
Apple reklamy umí, stačí se podívat na reklamu The Song, ta je famózní, ale tahle mi přijde nudná a nezajímavá. Dan
... No co ta pohozená železná konstrukce před Děkanským kostelem ? Kdo to bude uklízet? Nebo máme říct cikánům aby si to odvezli do sběru? Budete platit za pronájem církeního pozemku. Miroslav Ryska
Tady se pořád něco natáčí, člověk už pomalu nestíhá sledovat co. Jiří
A co jako? .
Podobně jako letošní vánoční reklama Coca coly byla natočena v Lounech. fiatek
Jo a já se kvůli tomu nemohl dostat domů... :-D Vašek

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 9 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

3GadgetMix: miniaturní stabilizátor smartphonu a konec kabelů
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho seriálu pro vás máme stabilizátor pro smartphony, který zajistí dokonale klidný obraz při fotografování a natáčení videa při jakémkoli pohybu a v jakékoli pozici. Svými drobnými rozměry, designem a funkcemi je přitom určený především pro ženy. Druhým gadgetem je bezdrátová nabíječka, která je skutečně bezkontaktní.
6Vybíráme TOP 5 telefonů s velkým displejem
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Jedni je milují, druzí je nenávidí. Tak či tak, tabletofonů na trhu stále přibývá a u některých výrobců smartphony menší než 5 palců už ani nenajdeme. Pokud hledáte opravdu nejlepší z nejlepších, ať už po stránce designu, funkcí nebo výhodnosti, jste na správném místě. V dnešním článku se podíváme na 5 nejzajímavějších voleb.
recenze29Recenze Samsung Gear S3: téměř perfektní
vydáno |
Michal Šrajer
| recenze
Trh chytrých hodinek v současnosti přinejlepším stagnuje. Mnoho výrobců si dalo s novými zařízení i roční pauzu a nová verze Android Wear byla několikrát odložena. Přesto se však na naše zápěstí dostala již třetí generace hodinek Gear S od Samsungu. Dokáže jihokorejský výrobce vzkřísit pohasínající zájem zákazníků, nebo jej nechá zhasnout úplně?
recenzeRecenze hry Bethesda Pinball: pinballovou koulí proti démonům
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Ostřílení matadoři Zen Studios pro nás přichystali další balíček herních stolů. Tentokrát je hlavním tématem Bethesda, která hře propůjčila tři známé licence: TES Skyrim, Fallout a Doom. To znamená trojici unikátních stolů s motivy populárních fantasy a sci-fi světů. Titul si navíc můžete stáhnout zdarma. Zatím jen pro Android.