mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Vánoční reklama Applu byla natočena v českém Žatci

autor:
, vydáno:

Vánoční reklamy Applu jsou obvykle zajímavou podívanou a přehlídkou emocí, která dojme nejednoho diváka. Letos je ale vánoční reklamní spot kalifornské firmy zajímavý ještě něčím jiným. Natočen byl totiž v českém městě Žatec v ústeckém kraji. V záběru lze nalézt i české herce a komparsisty.

Vánoční reklamy Applu bývají obvykle velice dojemné a na city hraje i ta letošní. Reklama tentokrát popisuje Vánoce známého monstra stvořeného Dr. Frankensteinem. Děj spočívá v tom, že se Frankensteinův umělý člověk vydává z hor do centra malého města, kde jsou okolo vánočního stromu shromážděni místní lidé. Monstrum ohyzdného zevnějšku mezi ně vpochoduje a začne zpívat vánoční píseň, za což sklidí nejeden znechucený pohled. Malá holčička však z davu vystoupí a netvora podpoří. Postupně se navíc ke zpěvu přidají i ostatní přihlížející, čímž je vytvořena příhodná atmosféra pro závěrečný slogan reklamy, který zní: „Otevřete své srdce všem.“

Protentokrát je ale vánoční reklama zajímavá ještě z jednoho podstatného důvodu. Byla totiž natočena v městečku Žatec na severozápadě Čech, které je u nás známé především pěstováním chmele. Dojemný spot se odehrává na náměstí tohoto dvacetitisícového městečka a účinkují v něm i čeští komparsisté.

Žatec – reklama Applu

Zdroje: twitter.com

Tagy článku:

Související články

S Apple Watch díky novému režimu nebudete rušit v kině | vydáno
5
Apple má pro majitele Watch novoroční fitness výzvu | vydáno
Populární hru Pokémon Go již můžete hrát i skrze displej Apple Watch | vydáno
1

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

nejen.. ;) FilmMAN
To je nějaké porno se zvířaty? Strášce Galaxyje
tato reklama se moc nepovedla 7
Apple reklamy umí, stačí se podívat na reklamu The Song, ta je famózní, ale tahle mi přijde nudná a nezajímavá. Dan
... No co ta pohozená železná konstrukce před Děkanským kostelem ? Kdo to bude uklízet? Nebo máme říct cikánům aby si to odvezli do sběru? Budete platit za pronájem církeního pozemku. Miroslav Ryska
Tady se pořád něco natáčí, člověk už pomalu nestíhá sledovat co. Jiří
A co jako? .
Podobně jako letošní vánoční reklama Coca coly byla natočena v Lounech. fiatek
Jo a já se kvůli tomu nemohl dostat domů... :-D Vašek

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 9 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

8Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.