Unikají první informace o Xperii 2. Předchůdce se ani nezačal prodávat

Unikají první informace o Xperii 2. Předchůdce se ani nezačal prodávat
20
  • Bude pokračovat nastolený trend širokoúhlých displejů
  • Novinka bude o něco menší
  • Oficiálně se má představit v září

Sony se dostalo do zvláštní situace. Do modelu s prostým označením Xperia 1 vkládá velké naděje. Avšak ani po třech měsících od představení si nemůžete telefon pořídit a musíte se na rozdíl od konkurence spokojit pouze s předobjednávkami.

V této situaci se paradoxně začíná spekulovat o nástupci. Server cashcaro.com odhalil, že Sony se bude držet dál nastoleného trendu širokoúhlých displejů s poměrem stran 21:9. Displej bude v tomto případě o něco menší než u „Jedničky“, i když úhlopříčku 6,1 palce můžeme těžko považovat za kompaktní. Tomu odpovídají i rozměry 158 × 68,3 × 8,3 mm. Snapdragon 855 dostane 6 GB RAM a baterie s kapacitou 3 000 mAh zase bezdrátové nabíjení. Více se dozvíme v září, kdy má být Xperia 2 oficiálně představena.

Diskuze ke článku
Areon
R.I.P Sony. Telefon, který ještě není v prodeji a už má na začátku září mít nástupce. Ikdyž s jejich pomalostí, ho v září představí a do prodeje uvedou na záčátku roku s ostatníma co telefony představí týden před začátkem jejich prodeje :D A 3000mAh baterie pokud je informace pravdivá působí dnes spíš jako výsměch.
Marduck
Tak ať tu jedničku zaříznou a vydají rovnou toto:D Na každý pád šířku pod 70mm by mnozí přivítali..
Mara Studna
Mara Studna
Jsem fandou Sony,ale toto považuji za příšerný přístup.Xperia 1 ještě není na trhu a už X2 v září?Přesně bych volil Xperia 1 a budoucí klidně příští rok,no-to nemá smysl rozebírat dále-že?
Blue Sun
Blue Sun
Když Sony neví, co vlastně chce, pak mé peníze nedostane. Zkusil jsem, ale bez rozumné vize mají smůlu.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze