Swarm pro Windows Phone vrací starostování a žebříčky nejlepších

1

Po měsíci od vydání aktualizace Swarmu pro Android a iOS se dočkali i uživatelé na platformě Windows Phone. Aktualizace s číslovkou tři přináší řadu významných novinek. Do hry se vrací populární herní prvky, jako je starostování (Mayorship) i žebříčky nejúspěšnějších hráčů, které padly za oběť rozdělení původní aplikace Foursquare.

Nová verze nyní umožňuje soutěžit s přáteli, kdo bude lepší v týdenním žebříčku a když se dostanete blízko vrcholu, získáte sladké bonusy. Stejně jako dříve, i nyní vám každý check-in vydělá minci (ve Foursquare to byly body). Dostanete více mincí, když se stanete starostou, prodloužíte šňůru, jako je např. pět týdnů v řadě v barech, nebo pokud se checknete s přáteli, na určitém místě poprvé a podobně. Na rozdíl od Androidu a iOS se ale počet mincí, které jste za daný check-in dostali, nezobrazí hned, ale až v detailu daného check-inu, což je škoda. Snad to bude v další verzi doplněno.

Swarm

TIP: Foursquare navrací do aplikace Swarm možnost být starostou

Kromě soutěžení s přáteli v tom, kdo je nejaktivnější a nejlepší, se však můžete stát opět starosty na vašich oblíbených místech. Stačí se na nich v posledních 60 dnech checknout vícekrát, než kdokoliv jiný ve Swarmu, a to i mimo vaše přátele. Tím se do Swarmu dostávají zpět v podstatě všechny funkce, které měli uživatelé rádi na původním Foursquaru, a kvůli jejichž ukončení řada z nich přestala službu používat. Kromě nových funkcí dostal Swarm 3.0 pro Windows Phone samozřejmě i dávku vylepšení stability a oprav chyb.

Stáhnout Swarm

Google Play (zdarma) App Store (zdarma) Microsoft Store (zdarma)

Zdroje: windowscentral.com, wmpoweruser.com, microsoft.com

Diskuze ke článku
mato
To zas nejaká chytrá kreatívna hlava predtým zmrvila. By ma zaujímalo koľko ich to stálo užívateľov.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze