Stáhněte si chytrý widget z Pixelů 2 do jakéhokoliv telefonu

Stáhněte si chytrý widget z Pixelů 2 do jakéhokoliv telefonu
3
  • Another Widget vám bude většinou zobrazovat jen datum a počasí stejně jako widget v Pixelech 2
  • Pokud však budete mít v kalendáři událost, bude vás na ní upozorňovat a přidat si k tomu můžete i zobrazení času
  • To vše je možné bohatě upravovat, od velikosti a barvy textu až po volbu, které aplikace se otevřou po klepnutí na různé části widgetu

Another Widget – Android aplikace týdne

Ve své základní podobě vypadá Another Widget opravdu stejně jako chytrý widget od Googlu v nových Pixelech a rovněž i stejně funguje. Bude vám tedy zobrazovat pro vás důležité informace. Většinou tam nejdete čas a počasí, ale pokud máte v kalendáři nějakou událost, widget se změní a bude vás upozorňovat právě na nadcházející událost.

Another Widget

Aplikaci sice nejsou cizí různé bugy a chyby, ale ty se velmi rychle opravují pravidelnými aktualizacemi a kvalita widgetu se tak stále zlepšuje. Velkou roli tu přitom nehraje čistý design jako od Googlu či funkce, ale především možnosti nastavení a úprav prakticky všeho. Toho se v Pixelech nedočkáte.

Another Widget

Upravit si tu můžete velikost textu, jeho barvu či si vybrat font. Dále je možné pohrát si s hodinami a změnit jejich velikost či formát a vybrat si, jaká aplikace se otevře po klepnutí na ně. Nejvíce voleb tu má bez pochyb kalendář. U něj můžete zvolit formát, a především které události se zde vůbec mají zobrazovat, na jak dlouho, jaké informace o nich se mají ukázat a jaká aplikace se otevře, pokud na ně klepnete.

Another Widget

Poslední položkou je poté počasí, u kterého je možné zvolit zdroj předpovědí, změnit jednotky či frekvenci obnovování dat, a nakonec si lze opět vybrat, která aplikace se otevře, pokud na počasí klepnete. Jak vidíte, není toho zrovna málo, navíc je aplikace kompletně zdarma bez reklam. Ano, na chyby tu stále můžete narazit, ale rychle se opravují. A pokud si budete přát aplikaci vylepšit, rozhodně podpořte vývojáře pár korunami.

Stáhnout Another Widget

Google Play (zdarma)

Partnerem seriálu Android aplikace týdne je ASUS.

ASUS ZenFone 4 Logo
Diskuze ke článku
DV
Zajimave, ale neni nad widget InPocasi. Umi toho vic, i kdyz ne zobrazit kalendar. Jenze tenhle widget zase neumi kalendar tretich stran (firemni), takze polovicni prehled :-( Jestli je toto podobne widgetu od pana Googla, pak se pan Google moc nevytahnul a objevuje Ameriku...
Tomáš
Píšete velkým tučným písmem "Stáhněte si chytrý widget z Pixelů 2 do jakéhokoliv telefonu" tak jsem to tedy zkoušel stáhnout i do svého alcatel Idol 4 pro mobilu a nešlo to, tak to asi nebude do jakéhokoliv telefonu ????

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze