Reklama pronikne i do rozšířené reality. YouTube vám pomůže vybrat rtěnku

Reklama pronikne i do rozšířené reality. YouTube vám pomůže vybrat rtěnku
3
  • Vybraná produktová videa dostanou navíc virtuální nebo rozšířenou realitu
  • Můžete se podívat na výrobek z různých stran anebo rovnou na sobě

I když to možná není váš šálek kávy, mezi množstvím všemožných videí na YouTube existuje velká skupina těch, kde influencerky radí ženám a dívkám, jak se správně nalíčit. Na kameru ukážou nejenom ty správné postupy, ale samozřejmě doporučí i vhodnou kosmetiku. Jedná se prakticky o reklamu, která je navíc skrytá, protože pro internet neplatí stejná pravidla jako pro jiná média.

YouTube

Do tohoto reklamního kolotoče se nyní chystá vstoupit i Google, a to prostřednictví nejmodernějších technologií. Ve své aplikaci YouTube pro mobilní telefony testuje systémy pro virtuální a rozšířenou realitu. Pokud vás nějaký zmiňovaný produkt zaujme, pak si můžete rozdělit obrazovku, v horní části sledovat video a v druhé se ponořit do virtuální nebo rozšířené reality. V první zmiňované si můžete výrobek prohlédnout z různých úhlů nebo nahlédnout dovnitř, AR vám zase ukáže, jak byste ve vybrané rtěnce nebo botě vypadali vy.

Stáhnout YouTube

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Diskuze ke článku
Petarda
Tak už chápu, proč všichni tlačí ty nudle. To proto, aby tam mohli naravt na půlku té nudle tydle reklamy. Je to spiknutí! #noodleconspiracy
James Finance
Potrebujete úver ... ..?

Kontaktujte James Financial Service, súkromného veriteľa. Tu prichádza dobrá úverová ponuka pre všetkých, ktorí potrebujú finančnú pomoc s nízkou sadzbou 3%. S vylepšením úveru Červeného kríža sa môžete rozlúčiť so všetkou finančnou krízou a ťažkosťami. Rozdávame úvery akejkoľvek sumy. Ak máte záujem pomôcť nám, radi Vám pomôžeme.

Použiť s podrobnosťami.

1. Vaše mená:
2. Potrebná suma:
3. Vaša krajina:
4. Doba trvania úveru:
5. Vaša adresa:
6. Telefónne číslo:

(Medzinárodné alebo národné)

Kontaktná osoba: Dr. James Mark
E-mail: jm.mark555@gmail.com
James Finance
Som pán James Mark, legitímny a seriózny veriteľ peňazí. Máme úverovú spoločnosť. Hotovostná abiga.Me požičiavať peniaze ľuďom, ktorí potrebujú finančnú pomoc so zlými úvermi alebo potrebujú peniaze na investície do obchodných operácií. Hľadali ste pôžičku? Ponúkame úvery od 5 000,00 min. 20 000 000,00 na nízku úrokovú sadzbu 3% kontaktujte nás Adresa: jm.mark555@gmail.com

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze