Prozrazena kódová označení budoucích Pixelů 4

Prozrazena kódová označení budoucích Pixelů 4
14
  • První skica ukazuje displej s malými rámečky a čtečkou otisků prstů
  • Na zadní i čelní straně mají být duální fotoaparáty
  • Čelní fotoaparáty si však vyžádají velkou díru v displeji

Aktualizováno 12. 4. 2019

Příchod 4. generace Pixelů od Googlu je ještě poměrně vzdálenou budoucností, přesto spekulace unikají. Zatímco před měsícem jsme byli svědky možného designu, dnes jsou na programu kódová označení. Pixel 4 nese název Coral, větší Pixel 4 XL pak Flame. Menší z budoucích novinek unikla skrze Geekbench, který odhalil nepřekvapivé prvky výbavy. Ta má stát na Snapdragonu 855 a 6GB operační paměti. RAM meziročně naroste. Poslední prozrazenou informací je Android Q.

Google Pixel 4

Původní informace ze 14. 3. 2019

Server slashaleaks.com zveřejnil první skicu (barevná vizualizace od phonearena.com), která má údajně zachycovat budoucí Pixel 4/Pixel 4 XL. V tuto chvíli není potvrzeno, zda jde o opravdový vzhled, ale mohlo by to být cesta, kterou se Google v další generaci svých referenčních telefonů vydá. První, čeho si lze všimnout, je duální fotoaparát na zadní straně. To nám dává naději na opravdu špičkové snímky. Stačí vzpomenout, jak skvělé výsledky podávají Pixely 3. Můžeme si zaspekulovat, že by druhý fotoaparát mohl být ultraširokoúhlý, což je vlastnost, kterou softwarově nahradit nelze.

Google Pixel 4
Google Pixel 4

Ze zadní strany také zmizela čtečka otisků prstů a je nasnadě, že ji Google přemístí přímo do displeje. Ten bude zabírat drtivou většinu čelní plochy. Rámečky mají být tenké. Jenže kam s duálním čelním fotoaparátem? Google zřejmě zvolí průstřel displeje po vzoru Samsungu, alespoň zveřejněná skica to naznačuje. Půjde však spíše než o průstřel o skutečně velkou díru v pravém horním rohu. Poslední postřehnutelnou věcí z náčrtu je úprava zadní strany. Vypadá to, že Google nadále využije velmi líbivé zpracování, kdy má skleněná záda, na kterých neulpívají otisky prstů.

Diskuze ke článku
Porydge
Samsung dá díru do displeje a všichni tleskají a padají z toho na prdel. Google udělá díru v Pixelu ale zároveň "eliminuje" rámečky, což se naopak Samsungu nepovedlo, a každej se může posr*t jak je to hnusný. Jinak se mi ta díra taky nelíbí, ale furt je to designově lepší než modely S10.
Xwert Is
Xwert Is
Nechápem. Mne osobne by vôbec nevadil rámik hore či dole 3 mm široký: Takto pokaziť displej ...
David
Aneb jdeme s davem.
Bukkake Sun
To je hnusný, to bych nedal na hraní ani svýmu psovy

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze