Nejlepší fitness náramek

4
Nejlepší fitness náramek
  • Podívejte se na náš výběr nejlepších chytrých náramků
  • Mezi zástupci najdeme výrobce Huawei, Samsung i Fitbit

Chytré náramky mohou být zajímavou alternativou hned pro několik typů uživatelů. Nejvíce pravděpodobně zaujmou ty, kteří chtějí ušetřit, nevyžadují přehršel funkcí a vystačí si se základními schopnostmi, jako je měření ušlé vzdálenosti či monitorování srdečního tepu. V našem výběru se zaměříme na několik zajímavých náramků, které jsou momentálně na trhu.


Nejlepší fitness náramek

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band je snad vůbec první chytrý náramek, kterému se podařilo vzbudit masový zájem u uživatelů a nastolit nový trend. Nejnovější Mi Band 4, který celkově představuje již pátou generaci, přináší doposud největší 0,95" AMOLED displej, jenž disponuje špičkovou svítivostí a tedy i bezproblémovou čitelností na slunci.

Náramek dále zvládá rozpoznat (kromě měření ušlých kroků a srdečního tepu) také několik druhů sportovních aktivit a nechybí ani možnost na dálku ovládat hudební přehrávač v telefonu. Pokud hledáte parťáka s opravdu dlouhou výdrží, která u tohoto modelu dosahuje až 20 dní, v kombinaci s příznivou pořizovací cenou a povedenou aplikací pro smartphone, rozhodně byste měli zařadit Mi Band 4 do užšího výběru.

Huawei Band 4

Pokud jste si četli náš výběr nejlepších sluchátek a zaujala vás Huawei FreeLace díky extrémně jednoduchému nabíjení, neměli byste si nechat ujít náramek Huawei Band 4. Ten v sobě totiž rafinovaně ukrývá USB-A konektor (typu samec), který jednoduše zapojíte do počítače či jiné elektroniky a náramek necháte nabíjet.

Huawei Band 4

Z dalších vlastností stojí za zmínku 0,96" AMOLED displej, vodotěsnost až do hloubky 50 metrů (5 ATM) či funkce monitorování spánku, díky které můžete měřit jednotlivé fáze spánku a pravidelně vyhodnocovat kvalitu vašeho odpočinku.

Samsung Galaxy Fit

Vlastníte telefon značky Samsung a na jihokorejského výrobce zkrátka nedáte dopustit? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout chytrý náramek Samsung Galaxy Fit, který nás v redakčním testu zaujal povedeným AMOLED displejem i nabíjecí kolébkou s praktickým magnetickým přichycením. Pochopitelně nechybí ani schopnost měření sportovních aktivit i zobrazování notifikací z telefonu. Jedinou slabinou tohoto náramku představuje snad jen, ve srovnání s konkurencí, vyšší pořizovací cena.

Samsung Galaxy Fit si můžete zakoupit na Mobil Pohotovost.

Huawei Band 3 Pro

Hledáte náramek s GPS? Huawei Band 3 Pro vydrží s aktivovanou GPS až 7 hodin provozu a kromě toho dokáže vyhodnotit efekt cvičení v reálném čase, a to včetně hodnoty okysličení krve. Pokud rádi běháte a potřebujete pomoc s navigací terénem, může být tím pravým.

Huawei Band 3 Pro si můžete zakoupit na Mobil Pohotovost.

Fitbit Charge 3

Fitbit Charge 3 je jediný z našeho výběru, se kterým si budete moci nejen měřit důležité zdravotní údaje, ale také bezkontaktně platit, a to elegantním přiložením k platebnímu terminálu. Z dalších vlastností stojí za zmínku originální design, schopnost automatického rozpoznání cvičení či pokročilé měření ženského zdraví. Nevýhodou je možná jen vyšší pořizovací cena, kterou se náramek hravě vyrovná i mnohým chytrým hodinkám.

Fitbit Charge 3 si můžete zakoupit na Mobil Pohotovost.
Diskuze ke článku
Ondrej
mam Galaxy Fit, koupen za 30 Euro. Velmi spokojen, dela co ma..jedine velikost displaye mohla byt vetsi jinak nemam co vytknout....
xD
Mám Honor Band 5 a luxus :) Jak to je v tý češtině česky to mluví pecka :)
Tom
Včera mi konečně dorazila oficiální aktualizace na MiBand 4. Vše v češtině i s háčky, menu i notifikace. Super.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze