Nejlepší fitness náramek

1
Nejlepší fitness náramek
Fotografie: Fitbit
  • Podívejte se na náš výběr nejlepších chytrých náramků
  • Mezi zástupci najdeme výrobce Xiaomi, Huawei i Samsung

Chytré náramky mohou být zajímavou alternativou hned pro několik typů uživatelů. Nejvíce pravděpodobně zaujmou ty, kteří chtějí ušetřit, nevyžadují přehršel funkcí a vystačí si se základními schopnostmi, jako je měření ušlé vzdálenosti či monitorování srdečního tepu. V našem výběru se zaměříme na několik zajímavých náramků, které jsou momentálně na trhu.

Vybíráme nejlepší fitness náramek

CZC.cz partner

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band je snad vůbec první chytrý náramek, kterému se podařilo vzbudit masový zájem u uživatelů a nastolit nový trend. Mi Band 4 (jenž brzy zastoupí Xiaomi Mi Band 5), představuje již pátou generaci. Zájemci se mohou těšit na 0,95" AMOLED displej, jenž disponuje špičkovou svítivostí a tedy i bezproblémovou čitelností na slunci.

Náramek dále zvládá rozpoznat (kromě měření ušlých kroků a srdečního tepu) také několik druhů sportovních aktivit a nechybí ani možnost na dálku ovládat hudební přehrávač v telefonu. Pokud hledáte parťáka s opravdu dlouhou výdrží, která u tohoto modelu dosahuje až 20 dní, v kombinaci s příznivou pořizovací cenou a povedenou aplikací pro smartphone, rozhodně byste měli zařadit Mi Band 4 do užšího výběru.

Xiaomi Mi Band 4 si můžete zakoupit na CZC.cz.

Honor Band 5

Honor Band 5 je již pátou generací chytrých náramků Honor Band, které podobně jako etalon tohoto segmentu Xiaomi Mi Band nabízejí uživatelsky zajímavé funkce za rozumné peníze. Nejnovější přírůstek do rodiny přináší 0,95" AMOLED displej, dlouhou výdrž a novinku v podobě SpO2 senzoru.

Zájemci se mohou těšit na kvalitní displej, solidní nabídku sportovních a zdravotních funkcí včetně měření okysličení krve, které je užitečné například pro určení kvality spánku nebo při sportech vykonávaných ve vyšších nadmořských výškách.

Honor Band 5 si můžete zakoupit na CZC.cz.

Samsung Galaxy Fit

Vlastníte telefon značky Samsung a na jihokorejského výrobce zkrátka nedáte dopustit? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout chytrý náramek Samsung Galaxy Fit, který nás v redakčním testu zaujal povedeným AMOLED displejem i nabíjecí kolébkou s praktickým magnetickým přichycením. Pochopitelně nechybí ani schopnost měření sportovních aktivit i zobrazování notifikací z telefonu. Jedinou slabinou tohoto náramku představuje snad jen, ve srovnání s konkurencí, vyšší pořizovací cena.

Samsung Galaxy Fit
Samsung Galaxy Fit si můžete zakoupit na CZC.cz.

Huawei Band 4 Pro

Hledáte náramek s GPS? Huawei Band 4 Pro vydrží s aktivovanou GPS až 6 hodin provozu a kromě toho dokáže vyhodnotit efekt cvičení v reálném čase, a to včetně hodnoty okysličení krve. Pokud rádi běháte a potřebujete pomoc s navigací terénem, může být tím pravým.

Huawei Band 4 Pro si můžete zakoupit na CZC.cz.

CZC.cz partner

Diskuze ke článku
Mine Privatemail
Mine Privatemail
Clanok ma v nadpis "Najlepsi fitness naramok" a nie "Najlacnejsi fitness naramok", takze nechapem, ako sa tam dostali Xiaomi a Huawei na ukor vyrobkov od znaciek ako Garmin ci Fitbit.. Alebo CZC takove nevede?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze