Asset 1Vše z veletrhu CES na jednom místě

Microsoft zvedá limit stahování ze Storu přes mobilní sítě na 50 MB

19

Microsoft se rozhodl uživatelům systém Windows Phone nadělit takový menší dárek. Navýšil maximální velikost aplikace, kterou lze z Windows Phone Storu stáhnout přes mobilního operátora.

Doposud platilo, že při datovém připojení přes mobilního operátora bylo možné stahovat pouze aplikace s velikostí do 20 MB. Pokud byla aplikací větší, vyžadoval obchod Windows Phone Store, abyste se připojili na nějakou Wi-Fi. V době vysokorychlostních mobilních dat u operátorů a velkorysých limitů FUP v zahraničí, šlo o velmi přísné omezení. Především v případech, kdy požadované aplikace limit přesáhla jen o několik málo MB.

Čtěte také: Aktualizace Windows Phone 7.8 by měla startovat 31. ledna

Nyní však dochází k navýšení limitu na 50 MB, což je rozhodně potěšující. Stejný limit má také iOS při stahování z App Store. Prozatím se však neví, kdy k danému navýšení limitu došlo a zda jej inicioval sám Microsoft. V každém případě platí pro Windows Phone 7.5 i 8.

Zdroje: wpcentral.com

Diskuze ke článku
adlpdtm
na androidu žádné takové omezení není.
kari
Som uživateľ wp8 a toto je riadna k.....na, keď mám neobmedzený net a musím hladať nejaké free wi - fi aby som si stiahol mapy..... neviem ktorá múdra hlava toto vymyslela aj s tým že nejdú aplikácie a mapy inštalovať na pamäťovú kartu!!!!!!! To robia asi naschvál......
bagio
Strč si android do prdele !
Petr
Windows phone je hnus,.Mám ho 2 měsíce a vracím se k androidu ,tohle se s tím nedá vubec srovnat,hlavně dostupnost aplikací je na androidu asi největší

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze