Microsoft představil Windows Phone 8.1: sledujte živě

24

V 17:30 začíná úvodní keynote konference Build, kterou Microsoft každoročně pořádá pro vývojáře a partnery. Očekáváme představení zásadního updatu Windows Phone 8.1 a možná dalších novinek. Sledujte uvedení všech důležitých novinek on-line díky živému videopřenosu ze San Francisca.

Update Windows Phone 8.1 je i na mobilenet.cz v posledních týdnech hojně diskutovaným tématem, veškeré novinky naleznete přehledně v tomto našem shrnujícím článku. Dnes by měla být důležitá aktualizace představena, a to právě v průběhu úvodní keynote na konferenci Build 2014. Videopřenos začíná v 17:30 středoevropského času a délka je plánována na 3 hodiny. Sledovat ho můžete přímo v tomto článku níže, případně na této adrese.

TIP: podívejte se na kompletní přehled funkcí Windows Phone 8.1

Build 2014

Následně se dočkáme také představení nových Nokií Lumia, Lumie 630 a možná i Lumie 930, ty však Nokia představí na oddělené akci v San Franciscu, která se trochu neprakticky pro české fanoušky koná ve čtvrtek ve 2:00 ráno středoevropského času.

Video přenos (anglicky)

Diskuze ke článku
Jan
Uvařil jsem si velkou termosku kafe a v akutním případě mám nachystané i sirky do očí. To dám ... :-)
readytogo
Na PC mi ide video v poriadku. Akurat mi tam vadi to zostarnute emo, co tam poslali. To nemaju v mrkvo-softe niekoho lepsie vyzerajuceho ?
René

Teď jsem tak zapřemýšlel a myslím si že asi všechny ty funkce nebudou pro všechny modely,nebo se mýlím?
chosenek
Ten kalendář vypadal hodně dobře..

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze