Levná Motorola Moto E6 nabídne menší kapacitu baterie, než se předpokládalo

Levná Motorola Moto E6 nabídne menší kapacitu baterie, než se předpokládalo
  • Motorola u levné novinky přepracuje vzhled zadní strany
  • Displej má mít 5,45 palce a klasické rámečky
  • Výkon zajistí Snapdragon 430

Aktualizováno 10. 5. 2019

Na shashleaks.com se objevily informace prozrazující velikost chystané Motoroly E6, podle kterých můžeme počítat s rozměry 149 milimetrů na výšku a 71 milimetrů na šířku. Integrovaná baterie by měla podle záznamů FCC (Federal Communications Commission) dosahovat kapacity 3 000 mAh, což je bohužel o 1 000 mAh méně než u předešlého modelu Moto E5. Na datum představení se prozatím stále čeká.

Motorola Moto E6

Původní informace z 8. 5. 2019

Motorola ani v letošním roce nezapomene na základní smartphone ve svém portfóliu, který by měl nést označení Moto E6 a přímo navazovat na loni v dubnu představenou Moto E5. Výbava má stát na 5,45palcovém HD+ displeji, Snapdragonu 430, 2GB RAM a 16/32GB interní paměti. Nejde tedy o nijak oslnivé parametry, což je ale pro základní telefon typické. 91mobiles.com se podařilo získat tiskovou fotografii, která odhaluje vzhled Moto E6.

Motorola Moto E6
Motorola Moto E6

Je zřejmé, že čelní strana se nijak zásadně měnit nebude. Displej má běžné rámečky a větší dole, kam výrobce zakomponuje své logo. Změny se odehrávají na zadní straně, kde Motorola opustí svůj léty prověřený vzhled a modul hlavního fotoaparátu se přesune z hrbu uprostřed k levému okraji. Překvapivé je, že telefon zřejmě přijde o čtečku otisků prstů. Ta loni byla na zadní straně v logu výrobce, dle uniklého obrázku to však vypadá, že letos bude absentovat. K představení by teoreticky mohlo dojít na chystané konferenci 15. května.