Je Apple AirPower konečně na cestě? Údajně začala její výroba

Je Apple AirPower konečně na cestě? Údajně začala její výroba
  • Dle nejnovějších spekulací již Apple konečně zadal výrobu své bezdrátové nabíječky
  • V prodeji se nabíječka objeví později v roce 2019

Aktualizováno 22. 1. 2019

Zatímco v minulém týdnu jsme byli svědku oživení možnosti existence bezdrátové nabíječky AirPower, dnes se dozvídáme nejen o tom, že se nabíječka začíná vyrábět, ale také případné datum zahájení prodeje. Digitimes uvádí, že objem výroby má narůstat v souvislosti s uvedení nabíječky na trhy později v roce 2019..

Původní informace ze 14. 1. 2019

Lepší pozdě, než vůbec nikdy, říká se. Něco na tento způsob si možná řekli i představitelé Applu a nezlomili hůl nad bezdrátovou nabíječkou AirPower. Ta byla světu představena už v roce 2017 a tehdy působila velmi pokrokově. Chlubila se například možností nabíjet tři zařízení současně. Jenže měsíce plynuly, Apple uvedení odkládal, až nakonec nabíječku odstranil ze svých stránek. Naděje nám svitla v prosinci, kdy objevil zajímavý patent.

Nyní přichází další, řekněme nadějnější informace od společnosti ChargerLAB. Ta tvrdí, že od důvěryhodného zdroje získala informaci o společnosti Luxshare Precision. Právě ta údajně zahájila produkci bezdrátových nabíječky Apple AirPower. Mimochodem tatáž společnost produkuje pro Apple také USB-C kabely a sluchátka AirPods. Prozatím ale není nic oficiálně potvrzené a je otázkou, zda a případně kdy se s nabíječkou setkáme v prodeji.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze