Jak by mohl vypadat smartphone od Microsoftu?

3
Jak by mohl vypadat smartphone od Microsoftu?
Fotografie: Jonas Daehnert
  • Jmenuje se Surface Solo
  • Zatím se jedná pouze o návrh designu od fanouška

Microsoft Surface Duo už se pomalu dostává mezi lidi a vybraní šťastlivci si mohou vyzkoušet, jak se softwarovému gigantovi podařil návrat do světa mobilních telefonů. Je však jasné, že jak samotná konstrukce, tak i cena z něj dělá spíše kousek pro fajnšmekry a nadšence.


Vrátí se doba, kdy se zase Microsoft pokusí zlákat davy, i když k tomu použije konkurenční platformu? Jonas Daehnert si myslí, že ano a dokonce se na svém twitterovém účtu snaží Microsoftu poradit, jak by měl jeho případný pokus vypadat a dokonce mu vymyslel i jméno – Surface Solo.

Na jednu stranu se jedná o docela konvenční přístroj, který si z již představených modelů bere určité detaily. Na druhou stranu však vypadá zajímavě. Co říkáte, dali byste takovému pokusu od Microsoftu šanci?

Související články
Diskuze ke článku
Franta Kulisek
Franta Kulisek
Muze mi nekdo vysvetlit smysl toho clanku?:o) Nekdo v kidpixu nakreslil jak by mohl vypadat nejaky neexistujici telefon a to fakt nekomu stoji za napsani clanku? A pak se treba lidi jako Kuba prede mnou ptaji, jestli telefon bude a neni to fake:o)))
Marek Smidak
Marek Smidak
Naposledy upraveno: 14. 9. 2020 08:33
Ať už nějaký telefon microsoft vyjde nebo ne, není zase tolik důležité, spíš je mi divné, proč už jej dávno nemají a pro provázanost mezi Windows 10 a androidem využívají přednostně telefony Samsung. Byla by to přeci jejich naprostá výhoda nad ostatními výrobci, kdyby jejich telefon uměl s Windows komunikovat podobně jako iPhone s Macem. A oni místo toho ten benefit předali konkurenci 🙈
Jakub Herget
Jakub Herget
Měl jsem telefony s WM5, 6.5.3, WP8, 8.1 a W10M a proste to dávalo smysl. Jeden systém na vše. Pokud Microsoft oživí mobilní Windows či android bude přizpůsoben k W10 a cena bude normální jdu do toho. Snad to není fejk a telefon bude.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze