Huawei P11 se třemi fotoaparáty se ukáže nejpozději za tři měsíce

Huawei P11 se třemi fotoaparáty se ukáže nejpozději za tři měsíce
14
  • Budoucí vlajková loď od Huawei se má pochlubit třemi zadními fotoaparáty
  • Jejich přítomnost by měla zajistit až 40megapixelové snímky
  • Současně pak i pětinásobný hybridní zoom

Aktualizováno 15. 12. 2017

Zástupci Huawei uspořádala v sousedním Německu vánoční tiskovou konferenci pro novináře, kde mimo jiné zazněla poměrně zajímavá informace týkající se příští řady vlajkových modelů. Zástupci společnosti prozradili, že nová vlajková loď bude představena v průběhu 1. čtvrtletí roku 2018. Nabízí se tak samozřejmě možnost, že ji Huawei ukáže na barcelonském veletrhu MWC 2018. O další měsíc později by pak mohlo dojít k zahájení prodeje, čímž by se opakoval letošní scénář s modelem P10.

Původní text z 6. 12. 2017

Chystaná vlajková loď čínského Huawei zaznamenala první neoficiální únik. Konkrétně jde o několik tiskových materiálů, které prozrazují vylepšení na poli fotoaparátů. A že jich rozhodně nebude málo. V současnosti nacházíme duální fotoaparáty u všech modelů Huawei počínaje střední třídou. Příští vlajková loď by na zadní stranu mohla přidat ještě třetí kamerku do party. Kombinace tří fotoaparátů má v prvé řadě umožňovat pořízení až 40megapixelových fotografií. K dispozici by měl být také až 5násobný hybridní zoom. Zde se je jistě nač těšit, neboť výsledky pouze 2násobného hybridního zoomu například u Huawei Mate 10 Pro jsou velmi působivé.

Huawei P11

Inovovaná optika hlavního fotoaparátu Leica má být schopná zajistit až o 100 % více světla a režim Pro Night Mode má přinést ostré noční snímky i bez použití stativu. Myšleno bude i na čelní kamerku a pořízení selfie snímků. Ty mají vznikat až ve 24megapixelovém rozlišení. Z přiložených materiálů může zarazit označení Huawei PCE Series. Obecně se však nyní předpokládá, že jde pouze o nekonkrétní označení skrývající budoucí Huawei P11. Další informace v tuto chvíli nejsou známé, stejně jako datum představení.

Zdroj: twitter.com, gsmarena.com, twitter.com

Diskuze ke článku
Martin
A není to málo, Antone Pavloviči?
pantau
Hlavně to nebude P11 ale P20
ANO
V poradku, inovujem. Vic procesoru, vyssi rozliseni, vyssi pamet .... to uz tu vsechno bylo, lidi si uz zacali zvykat, tak udelaji vic fotaku, proc ne?:o) Hadam, ze dalsi vyvojovy "pokrok" po 16ti fotacich, budou aspon dve, tri ctecky otisku prstu. Pohoda ne?
kleinak
Jasně, ano, čím víc pruhů, tím víc adidas.
A proč tohle dokázala stařičká Nokia s jedním fotoaparátem, už ta se Symbianem to uměla ???? A do dnes to nikdo s jedním neumí i ta nynější Nokia přešla na 2 fotoaparáty. Prostě někdo něco vymyslí a drzí to jen opakují. Takže teď bude móda třech fotoaparátů, zahnuté displeje, nebo s dírou na reprák jako Xko, adt,atd a výrobci se nám budou snažit namlouvat, že je to po čem toužíme. Prostě nemají už nic co by po mobilním telefonu mohli chtít, nebo do něho narvat.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze