HTC One X nově jen ve verzi s pamětí 16 GB

12

V tichosti z trhu pomalu mizí HTC One X ve 32 GB variantě. Výrobce se jej rozhodl nahradit verzí s interní pamětí pouhých 16 GB. Další změny ale bohužel nečkejte.

HTC One X ve 32 GB variantě již brzy nebude možné koupit

V dnešní době se klade velký důraz na kapacitu interního úložiště, o jehož prostor bojují HD hry, HD filmy a spousta fotografií ve vysokém rozlišení. Letošní trend však v některých modelech odstřihl podporu paměťových karet a uživatelé se například právě v HTC One X museli spoléhat na interní paměť. Ta se naštěstí zastavila na hodnotě 32 GB, reálně okolo 26 GB, což většině bohatě dostačovalo. Změna přichází až nyní a bohužel jde o změnu k horšímu. Současná varianta modelu One X s 32 GB pamětí totiž končí a po vyprodání ji nebude možné zakoupit. Nahradí jej One X s 16 GB pamětí. Ovšem reálně počítejte se zhruba 12 GB a to je bez slotu pro paměťové karty na špičkový telefon už opravdu málo.

Čtete: Unikají specifikace připravovaného HTC One X +

Tuto nemilou informaci nám potvrdil i oficiální HTC shop. Zároveň víme, že One X 16 GB nebude vůbec levnější. Cena tedy zůstane zachována, což asi nikoho netěší. Přeci jen ale máme možný důvod, který k tomuto kroku HTC vedl. Zřejmě se chystá příchod vylepšené verze One X+, která bude potřebovat původní One X odsunout z pozice vlajkové lodi.

Diskuze ke článku
JHZ
JEN TAK DÁL CESTOU DO PEKEL ZA NOKIÍ. NEMAJÍ SLOT NA PAMĚŤOVÉ KARTY A JEŠTĚ TOHLE... SMĚŠNÉ!
Lukas
Zbohem HTC, budes mi chybet, ale nastesti je tady Samsung, ktery misroSD karty ma.
Vlastimil
Uf aspoň že jsem teď koupil One X s 32GB. Škoda že není varianta s 64GB ,ale i tak 32GB dostačuje zatím v pohodě :) Telefon je to fakt super.
Tony
Zaujímavé sú niektoré názory :D Prečo taký Galaxy Nexus sa dobre predáva, i keď má iba 16GB pamäť, iPhone tiež(ja viem, že sa dá kúpiť aj väčšia ale najviac sa predáva 16GB)

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze