Herní speciál od Lenova klepe na dveře. K představení dojde už příští měsíc

3× aktualizováno
Herní speciál od Lenova klepe na dveře. K představení dojde už příští měsíc
Fotografie: lenovo.com
  • V AnTuTu by měl telefon překonat hranici 600 tisíc bodů
  • Prostředí bude speciálně upraveno pro ovládání v horizontálním režimu
  • Čelní kamerka se bude vysouvat z boku

Aktualizováno 12. 6. 2020

Podle informací zveřejněných na weibo.cn dorazí herní speciál od Lenova v průběhu následujícího měsíce. Kromě brutálního výkonu se můžeme těšit na pop-up kamerku, pokročilé chlazení nebo podporu 90W nabíjení.

Aktualizováno 11. 6. 2020

Herní speciál od Lenova má podle informací uživatele s přezdívkou Digital Chat Station dorazit během následujícího měsíce. Telefon má údajně výkonem předčit ostatní smartphony vybavené Snapdragonem 865. Otázkou zůstává, jestli má být vyšší výkon výsledkem upraveného procesoru od Qualcommu (žádná „plusová“ verze čipsetu by však údajně představena být neměla), nebo za něj může speciální chlazení, což se jeví jako pravděpodobnější. Více se dozvíme již za pár týdnů.

Aktualizováno 2. 6. 2020

Chystaná herní novinka od Lenova prošla (jak upozornili redaktoři myfixguide.com) certifikací 3C, která potvrzuje podporu 5G sítí. Telefon by měl nabídnout displej se 144Hz obnovovací frekvencí, Snapdragon 865 a unikátní výsuvnou kamerku. O tepelný management se údajně postará nové 3D chlazení s dvojitou tepelnou trubicí.

Původní informace z 15. 5. 2020

Do segmentu herních telefonů se chystá vstoupit i Lenovo se svou značkou Legion. Chystaný telefon má být samozřejmě nekompromisní v otázce výkonu. Zajistí to Snapdragon 865 a sám výrobce tvrdí na weibo.cn, že model Legion bude prvním telefonem na světě, který pokoří hranici 600 tisíc bodů v AnTuTu. Nápomocno v tomto ohledu bude i speciální chlazení kapalinou.

Lenovo Legion

Výrobce novinku připravuje tak, aby ji bylo možné primárně ovládat v horizontálním režimu. To znamená tak, jak můžete být zvyklí z klasických kapesních herních konzolí. Prostředí bude speciálně uzpůsobeno pro režim na šířku a například nastavení se bude otevírat po stranách. Ledacos naznačuje video z weibo.com.

Za zmínku pak stojí čelní kamerka, která se vysune z boku. Avšak pouze v případě, že byste Lenovo Legion drželi standardně v režimu na výšku. Při předpokládaném používání na šířku se čelní kamerka vysune vlastně z horní hrany a nepůjde o nic překvapivého.

Z dalších informací stojí za vypíchnutí možnost telefon usadit do připojitelného gamepadu a pak také rychlost nabíjení. Legion má podporovat nabíjení až o výkonu 90 W. To je výrazně více, než zvládají dnešní nejlepší telefony. Samotné číslo však o rychlosti nabíjení zatím nic neřekne. Jde totiž o výkon maximální a je otázkou, jak dlouho jej telefon bude schopný udržet. Prozatím také nevíme, kdy se novinka představí.

Diskuze ke článku
Jen Tak
Může překvapit. Ale stejně bych spíše uvítal informace o Asus RoG Phone 3.
Adam R.
Nezapomeňte dát na takový aušus cenu alespoň 30k
Mio
Výborně, herní telefony by jsme měli a teď ty hry poprosím

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze