Bezdrátově a za příznivou cenu. Samsung oznámí dostupné bezdrátové nabíječky

Bezdrátově a za příznivou cenu. Samsung oznámí dostupné bezdrátové nabíječky
2
  • Výkon i technologie bude identická jako u dražších modelů
  • Předpokládaná cena nemá překročit hranici 20 amerických dolarů (450 Kč)

CEO mobilní divize Samsungu, Dong-Jin Dong, slíbil, že brzy začneme vídat funkce prémiových smartphonů Samsung řady S a Note i v cenově dostupnějších třídách. Opatření by mělo zvednout konkurenceschopnost smartphonů Samsung na rozvojových trzích, kde čelí tvrdé konkurenci v podobě čínských výrobců. První vlaštovkou uvedené strategie by mělo být bezdrátové nabíjení. Přestože se Samsung zatím k novým modelům oficiálně nevyjádřil, jeden z jeho zaměstnanců prohlásil, že by se bezdrátové nabíjení brzy mělo dostat na mnohem více zařízení než doposud. Podle posledních informací se společnost souběžně chystá oznámit podstatně levnější verzi bezdrátové nabíječky.

Samsung bezdrátová nabíječka

Nová bezdrátová nabíječka by neměla překročit cenu 20 dolarů (přibližně 450 korun). Zároveň bude představovat odpověď jihokorejského výrobce na veliké množství levných čínských bezdrátových nabíječek, které již na trhu jsou. Podle dostupných informací bude nabíječka využívat řešení od společnosti Chemtronics – tedy stejnou technologii, která je použita i v dražších bezdrátových nabíječkách. Nezměněn zůstane rovněž výkon 10 W. Samsung by měl nové smartphony oznámit již během tohoto měsíce, kdy budou s největší pravděpodobností oznámeny i nové cenově dostupné bezdrátové nabíječky.

Diskuze ke článku
Absolut NoFak
Budou k tomu přibalovat cenově dostupný hasící přístroj?
Alois Jirasek
Alois Jirasek
Ja stale nedokazu pochopit, proc nereknou, ze to budou davat do VSECH telefonu??? Respektive, tohle meli rict uz pred pul dekadou!!! Nic to nezabira, nic to nestoji .... tak at mi nekdo vysvetli, proc to davno nema kazdy mobil???

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze